Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с майнкрафт.Преди 1 седмица си преинсталнах компа и сега съм със 7 Ултимейт 32битова.Проверих и драйверите на видеокартата,но те са актуални и едва ли ще е от това.Проблемът е,че като влизам да играя в сингълплейър или мултиплейър блоковете ми стават прозрачни и не виждам нищо.Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34/1920565_221466898057609_1313752895_n.jpg?oh=4c82d22f9640ad0c9e0853f1ccf2671e&oe=530B2BDD&__gda__=1393232146_3edee1ef7233faa088f3ba1e1d611fbe

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34/1779689_221481374722828_1486411527_n.jpg?oh=1c6ea72d6fbf61688b7beff20e2c3e14&oe=530A9870&__gda__=1393213439_dafe2b0042ce5b0ea26440917185bd71

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверих и драйверите на видеокартата,но те са актуални и едва ли ще е от това

Как ги провери?Нали не очакваш да се инсталират автоматично?Ами драйвъра за чипсет-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ги провери?Нали не очакваш да се инсталират автоматично?Ами драйвъра за чипсет-а?

Ами влязох в сайта на Амд и те бяха последните, а драйвери за чипсет не знам дали ще трябва да се проверя за майнкрафт.Чудно ми е как други по-мощни игри ми работят и стават а за майнкрафта не.Откъде да проверя за чипсета ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни тези драйвери и изтегли старите. :)

Редактирано от BalioFVFX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте 1 снимка от Device Manager да видим какво липсва.

Редактирано от Stoyannnov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на дънната платка? Видеокартата вградена ли е? Ако не е, дайте марка и модел. В Device Manager на Unknow Device натиснете десен бутон => Properties=> Details=> от падащото меню изберете Hardware IDS след това копирайте информацията и я поставете тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използваш ли някакви модове за Minecraft? 

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използваш ли някакви модове за Minecraft? 

Не преинсталирах си компютъра и я дръпнах наново. И нямам никакви модове но пак не иска 

Марка и модел на дънната платка? Видеокартата вградена ли е? 

Ти май подписи не четеш.Това не е за красота  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че има някакъв Realtek Wireless, пробвай този драйвер.

Също така това: 

В Device Manager на Unknow Deviceнатиснете десен бутон => Properties=> Details=> от падащото меню изберете Hardware IDS след това копирайте информацията и я поставете тук.

Колкото до Minecraft. При по-стари версии пак ли прави този проблем? Например с версия 1.6.4?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок пробвай така. Изтегли тези файлове http://www.mediafire.com/download/xrz19juuo1a474o/AMD+Minecraft+Fix.rar и ги разархивирай в папката bin, която е в C: > Програмни файлове > Java > jre7 > bin.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок пробвай така. Изтегли тези файлове http://www.mediafire.com/download/xrz19juuo1a474o/AMD+Minecraft+Fix.rar и ги разархивирай в папката bin, която е в C: > Програмни файлове > Java > jre7 > bin.

Ей това ти е..., почти съм сигурен. Все пак си оправи и драйверите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове ВЕЛИКИ сте.Мерси за фикса за джавата.Много ви Благодаря. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.