Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравеите някои може ли да помогне немога да намеря драивера за да се свържа с интернет или по точно свалям драивери но нито един нестава с windows 7 -64 bit съм  лаптопа е lenovo Z570 благодаря предварително

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Atheros Communications AR81Family Gigabit/Fast Ethernet Driver

Тук също има драйвери за вашия лаптоп. Ако първия не свърши работа http://driver.ru/?H=IdeaPad%20Z570&By=Lenovo&SS=Windows%207%2064-bit

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Atheros Communications AR81Family Gigabit/Fast Ethernet Driver

Тук също има драйвери за вашия лаптоп. Ако първия не свърши работа http://driver.ru/?H=IdeaPad%20Z570&By=Lenovo&SS=Windows%207%2064-bit

нито един от двата нестава незнам защо така

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нито един от двата нестава незнам защо така

Lan драйвер ли ви трябва или за Wireless? Я най-добре кажета какво излиза по хардуерен идентификатор http://www.kaldata.com/forums/topic/192059-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BC-%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%B2%D0%B5%D1%80-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B9%D1%81/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Network Controller това ми е в жълто

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Network Controller това ми е в жълто

http://download.lenovo.com/UserFiles/Driver/en/Downloads%20and%20Drivers/Z570/Win7/IN1WLN90WW5.exe - пробвай този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нестава и това просто иконката ми е зачеркната аз съм с рутер ако това има значение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг вариант е автора да си инсталира упдатера за Леново и чрез него да си смъкне драйверите:

http://support.lenovo.com/en_US/detail.page?LegacyDocID=TVSU-UPDATE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нестава и това просто иконката ми е зачеркната аз съм с рутер ако това има значение

.

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако все пак автора на тази тема не се е оправил , то драйверите само и единствено от тук :

http://support.lenovo.com/en_US/downloads/default.page?

Всякакви тегленици по  .ru  , .mu  т.н , не са полезни за "здравето " на компютъра .

Драйверите си работят без проблем . Не зная какво е инсталирал автора и как така нито един не става . Няма да стане по следните възможни причини :

1. Устройството е повредено или забранено  ( за лаптоп  LAN няма как да е изключено )

2. Драйвера е повреден - за този модел гаранитирано работят драйверите и са изправни

3. Нещо което е правено и никой друг освен автора не знае

4. Неправилна инсталация на драйверите .

Съвет :

1. Тегли драйверите за Lan и WiFi  (всички ) ако не му са занимава с хардуерни идентификатори

2. Изтегля драйвера последния по дата и версия за чипсет-а

3. Деинсталира каквото е инсталирал до момента като драйвери за Lan и WiFi напълно и през "Програми и компоненти " в Контролния панел

Рестартира системата , инсталира драйвера за чипсет-а изцяло .  Инсталация на драйверите за Lan и WiFi един по един, като при инсталацията на някой от тях се окаже че не е подходящия преди инсталацията на друг се премахва предната .

За улеснение би могъл да види кой точно са производителите на неговите мрежови карти чрез хардуерния идентификатор . Това само ако знае какво и как . Ако не знае и пита ще му се обясни подробно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако все пак автора на тази тема не се е оправил , то драйверите само и единствено от тук :

Всякакви тегленици по  .ru  , .mu  т.н , не са полезни за "здравето " на компютъра .

Драйверите си работят без проблем . Не зная какво е инсталирал автора и как така нито един не става . Няма да стане по следните възможни причини :

1. Устройството е повредено или забранено  ( за лаптоп  LAN няма как да е изключено )

2. Драйвера е повреден - за този модел гаранитирано работят драйверите и са изправни

3. Нещо което е правено и никой друг освен автора не знае

4. Неправилна инсталация на драйверите .

Съвет :

1. Тегли драйверите за Lan и WiFi  (всички ) ако не му са занимава с хардуерни идентификатори

2. Изтегля драйвера последния по дата и версия за чипсет-а

3. Деинсталира каквото е инсталирал до момента като драйвери за Lan и WiFi напълно и през "Програми и компоненти " в Контролния панел

Рестартира системата , инсталира драйвера за чипсет-а изцяло .  Инсталация на драйверите за Lan и WiFi един по един, като при инсталацията на някой от тях се окаже че не е подходящия преди инсталацията на друг се премахва предната .

За улеснение би могъл да види кой точно са производителите на неговите мрежови карти чрез хардуерния идентификатор . Това само ако знае какво и как . Ако не знае и пита ще му се обясни подробно .

здравеите благодаря за помоща ако може да ми дадете линк кои точно трябва да изтегля аз съм изтрил всичко  кадето съм слагал ако може линк към кои драивери трябва да сложа.благодаря предварително

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! . Писах ти писмо на ЛС . Линк разбира се ще ти дам за всеки драйвер , но не зная твоята машина с какви точно мрежови карти разполага като производители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема е решен аз немога да обясна как но ако някои има същия проблем да се обърне към PC doctor благодаря отново

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към мен няма нужда да се обръща никой , просто ако някой има същия проблем е нужно да се обърне към ..четенето !

Лаптопа беше с доста инсталации по него на драйвери поради невъзможността да стартира безжичната връзка .

Направи се следното , за някой стандартно , за други който нямат познания ще е полезно надявам се :

Преди описаните по-надолу процедури , обезателно се инсталира драйвера за чипсет-а , изтеглен от официалния сайт на Lenovo за конкретния модел . Това важи и за всички останали драйвери .

1. Деинсталация на всички инсталирани преди това драйвери за wifi .

2. Проверка чрез хардуерния идентификатор на устройството за неговата марка и модел .Това по причина че на сайта на Lenovo за модела  има драйвери за различни марки безжични карти . 

3. Изтегляне на драйвер точно за идентифицираното устройство .

4. Инсталация на драйвера .

Нещата не стартираха , модела лаптоп има бутон за включване на wifi - не сработи , клавишна комбинация Fn+F5(стандартната за Lenovo ) - не сработи , безжичната карта не се включа и радиото е off. От тук на там :

1. Изтегли се драйвера за Power Management и се инсталира .

2. Рестарт на системата .

3. Бутона за включване - включване

4. Клавишна комбинация Fn+F5 и се показа менюто да се включи безжичната карта .

5. Включване и на бутута и нещата сработиха .

За тези който не знаят , лаптопа е оборудван с 2 видео карти . Инсталацията се направи като първо се инсталира драйвера за Интел , рестарт и след това драйвера за в случая Invida 540M .

Системата заработи със всичките си устройства без проблеми .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.