Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
snuri

Програма за създаване на тестове

Препоръчан отговор

Търся програма,която да може да записва в уеб формат и/или .ехе.

Въпросите са 1040 с 3 отговора от които само 1 верен.Ако има възможност за показване на верния отговор,добавяне на снимки, категории и изпитен вариант на въпросите(разбъркани от всички категории) още по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросите са 1040 с 3 отговора от които само 1 верен.Ако има възможност за показване на верния отговор,добавяне на снимки, категории и изпитен вариант на въпросите(разбъркани от всички категории) още по-добре.

С всеки текстов редактор можеш да си сейваш документа в html формат. За exe файл ще ти трябва компилатор, тъй като това е изпълним файл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С всеки текстов редактор можеш да си сейваш документа в html формат. За exe файл ще ти трябва компилатор, тъй като това е изпълним файл.

знам това,но как да ги реша после?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знам това,но как да ги реша после?

Там е проблема, че и аз нямам идея. Помислих че целта е само конвертиране... Иначе за решаване ще трябва да се програмират форми най-вероятно, а там вече ще е сложно. Нека колегите които разбират да ударят едно рамо. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.lucagalli.net/quizfaber/index.php/en/

http://www.exam-software.com/comparison.htm

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,но не стават 1-та  е много сложна и ще ми отнеме месеци за 1000+ въпроса,а другата не успях да я подкарам.

Май трябва друг вариант..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,но не стават 1-та  е много сложна и ще ми отнеме месеци за 1000+ въпроса,а другата не успях да я подкарам.

Май трябва друг вариант..

Eee, тези работи не стават с два клика... Щом искате теста ще трябва и да се потрудите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.