Премини към съдържанието
x-SPIDER-x

Най-добрия български сървър на SAMP

Препоръчан отговор

защо не мога да вляза от няколко дена имам последната версия но като влеза пише че не може да се свърже ретрунинг и само това пише дая деинсталирам ли 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз чакам от вас най-добрия български сървър в света за GTA IV.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия от тоя сървър защо не вземат да направят един на 4-ката  :questions:  Иначе сървъра си го бива доста... Преди много цъках в него ама им стана тъп...  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм впечатлен от тоя сървър. Само идиоти има там. Няма ли да е по-добре да промените изцяло сървъра? Например да добавяте повече работа да има и шофьорски книжки да има военни, полицаи, линейки и т.н. По добре вземете пример от руският сървър http://samp-rp.ru/ много добър сървър, даже ми е любимият. Е такъв сървър искам, като на руският сървър само, че да е на български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм впечатлен от тоя сървър. Само идиоти има там. Няма ли да е по-добре да промените изцяло сървъра? Например да добавяте повече работа да има и шофьорски книжки да има военни, полицаи, линейки и т.н. По добре вземете пример от руският сървър http://samp-rp.ru/ много добър сървър, даже ми е любимият. Е такъв сървър искам, като на руският сървър само, че да е на български.

Според мен България не може да стигни Русия други области, освен в областта наречена Самп може и да го стигне  :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е общо взето Drift Server,не RolePlay.А като говорим за този Руски сървър има и български,но обаче не е толкова известен колкото Руския. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте разбрах по коментара по от горе, че сте играли, а може би  играете oще SA-MP.

Въпросът ми е че не мога да си намеря от къде да изтегля  GTA San Andreas.

Ако може да ми изпратите линк от където да си го изтегля :)

Търсих из замунда гледах клипове къде ги теглят, но не намерих такава каквато става за multiplayer. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играл съм преди в сървъра. Сега не мога защото го направихте само за България (пълен shit) :-)

Който иска хубав сървър - play.uifserver.net:7776 рядко пада под 500 човека, има дрифт, драг, военни зони и още много.. както и супер висока скорост която се пуска с натискане на десен + или 2.

Другия в който играя е 87.98.167.10:7777 - Ченгета срещу бандити - крадеш магазини и те гонят полицаи (реални играчи) и могат да те арестуват или убият в зависимост от това какво ниво на бандит си стигнал. Сървъра е нов и е до 54 човека и още има свободни къщи които може да се купят със събиране на пари от обирите. :-)

Поздрави...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

95% от сървара са лапенца на не повече от 10 годишна възраст.Генади който е главния админ и хостер не си мърда пръста за този сървар.Да не говорим че на някой лапе родителите му като му позволят да праща смс-си на стойност до 100 лева и повече, прави се админ и банва целия сървар.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.