Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли да ми помогнете да си намеря кода за заключване на нокиа 500 съмбиан прочетох в някои форуми пробвахама нещо не става както трябва. Моля да ми помогнете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а какво искаш да направиш, какъв е този код за заключване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Код за заключване.... Ще си върна фабричните настройки

Пробва ли с 12345 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли с 12345 ?

Да пробвах но аз го бях сменил. Няма ли такива програми за компа да си върнеш фабричните настройки без да ми трябва код за заключване 

Редактирано от Aycan Ahmedov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попитай в някой сервиз, ние едва ли ще знаем паролата ви. За програми не мога да дам съвет, тъй като си нямам идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има сервизи но и теработят с някакви програми за това реших да попитам първо вас май ще сеналожи даго дам на сервизИма сервизи но и те работят с някакви програми за това реших да попитам първо вас но май ще се наложи да го дам на сервиз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има сервизи но и теработят с някакви програми за това реших да попитам първо вас май ще сеналожи даго дам на сервизИма сервизи но и те работят с някакви програми за това реших да попитам първо вас но май ще се наложи да го дам на сервиз

Пробвай с това http://www.nokia.com/us-en/support/software-recovery/ . Имай предвид, че това ще изтрие всичко от телефона ти, затова може да му направип бекъп. Ако не стане - сервиз. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.