Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да ви питам ,ако може да ми предложите някаква топка за футбол ,но на която не и се виждат шевовете тоест да мога да играя с нея освен на трева та и на цимент,асфалт и т.н. Незнам ,но ми казаха ,че ако шевовете се виждат и играя с нея на асфалт/цимент нещо от сорта и може да се скъса някой шев и плондера излиза. Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не играя футбол, но каквато и топка да купиш ако я риташ на асфалт ще се скъса и то доста бързо. На трева вече е друго нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нз , един приятел имаше топка ама нищо и нямаше като ритахе на асфалт то и аз имах 2 години издържа бих взел като старата ама вече няма откъде ,затова питам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми колегата хубаво ти е казал-то като я малтретираш на асвалт няма как да издържи :D Иначе виж например тук и си избери според паричките с които разполагаш.

Успех   :soccer2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди имах от 2006 първенстовото http://www.byalizvor.eu/WORLD%20FOOTBALL%20CUP%20BALL/foot09_Teamgeist_2006.jpg,бих взел пак такава ама няма откъде сега съм си избрал ето тази :http://sportdepot.bg/bg/product/adidas_topka_fin12-4150100320-MD1zcG9ydCZzcG9ydElkPTI2JmRpdmlzaW9uSWQ9OTgmY2F0ZWdvcnlJZD0zMA.html?state=cGFnZT0y

Забележи как на тая от 2006 не и се виждат шевовете то даже май няма.Нямаше наистина.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди имах от 2006 първенстовото http://www.byalizvor.eu/WORLD%20FOOTBALL%20CUP%20BALL/foot09_Teamgeist_2006.jpg,бих взел пак такава ама няма откъде сега съм си избрал ето тази :http://sportdepot.bg/bg/product/adidas_topka_fin12-4150100320-MD1zcG9ydCZzcG9ydElkPTI2JmRpdmlzaW9uSWQ9OTgmY2F0ZWdvcnlJZD0zMA.html?state=cGFnZT0y

Забележи как на тая от 2006 не и се виждат шевовете то даже май няма.Нямаше наистина.  

Каквато и топка да вземеш играеш ли със нея на цимент тя или се търка или къса затова се замисли да играеш на трева :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

футболна топка от истинска кожа (дебела 4-5мм)става за асфалт, тия дето се продават в монента не стават... няма вече топки от телешка кожа - като се има в предвид че едни обувки дето имат много по малко кожа и струват 100-тина лева и топката ще е към 100...

другия вариант е гумена топка...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като бивш футболист бих казал, че няма топка, която да издържи повече от година-две на асфалт или цимент. Преди много време имаше едни Страйкъри, които издъжаха при нас не повече от 4-5 месеца, но нали се сещаш, че с такава топка футбола не е приятен. Като цяло всяка топка може да се рита на такава повърхност, но е препоръчително повече от 5-6 пъти да не се прави, защото се износва и дори да няма видими шевове те са отдоло и при разрушаване на горния слой те пак се показват и така топката заминава... Като цяло бяхме много доволни от една марка футболни топки - "Спалдинг" бяха доста дебели и издръжливи. Играли сме с тях на училищно игрище срещу младежи на Локо сф, Локо Пд, Цска, Левски и Черноморец... Приятелски срещи бяха на лагер при нас в Ахелой и тези топки се представиха много добре. Дори Шахтьор Донецк преди години идваха доста често и ни подаряваха такива.

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

футболна топка от истинска кожа (дебела 4-5мм)става за асфалт, тия дето се продават в монента не стават... няма вече топки от телешка кожа - като се има в предвид че едни обувки дето имат много по малко кожа и струват 100-тина лева и топката ще е към 100...

другия вариант е гумена топка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам щогоде добра топка за изкуствено игрище, лимита ми е около 60 лева дайте предложения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато искаш да избереш здрава топка за футбол трябва да имаш предвид от какъв материал е направена и дали е ръчно или машинно шита. 

Тези, които са машинно шити обикновено им се виждат конците те са слаби топки и бързо се късат независимо каква марка са. Пълно е навсякъде с такива топки цената им варира от 10 - 30 лв. по-скоро мога да ги нарека рекламни топки. Обикновено материала им е PVC или ниско качествен полиуретан. Но се купуват заради цената. 

Хубавите топки са ръчно шити със здрав полиуретан с дебелина  над 1.2 мм. обикновено 3 или 4 слоя, търсете топките да имат подробно описание на характеристиките, а не да са еди коя си марка!

Хубави топки SELECT може да видите тук на много добри цени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Veselin Dimanov
      Реших да споделя едно мое видео, в което приятелката ми реагира на финала на Световното първенство в Русия. Заснех го, тъй като има една стара теория, че жените гледат футбол - дори са едни от най-колоритните футболни запалянковци. И напрактика го доказвам. 
      Нищо, че само при споменаването на футбол и жена в едно изречение обикновено се предполага, че завършекът му ще гравитира около твърдението, че жените не разбират, не харесват, не понасят футбол и безкрайно много мразят най-известния и гледан спорт в целия свят.
       Повярвайте ми обаче по-рядко, но все пак има и друг тип жени - такива, които с удоволствие сядат да гледат и коментират тази велика игра.
      Именно такава е моята половинка - футболен „фен“ от ново поколение. 
      Вие какво мислите? :))
      https://www.youtube.com/watch?v=q6KGtitbtTA&t
    • от loranst looa
      Здравейте някой може ли да ми каже от къде мога да си купя един топ или колкото се води на кв. метър примерно от това фолио , което се печатат щампи върху тениски трябва ми такова фолио което да издържа пране а материята върху , която ще го поставям е полиестер - футболни фланелки имам  познат които има преса за поставяне но ми трябва фолио за това ако може ми кажете от къде да си го купя и най- вече как се казва . Виждал съм как изрязват на машина съответните щампи от такова фолио но не знам как се казва . 
    • от BG-Team-DRIFT
      Гол! 

Ей това се казва работа. Да си го напиша, докaто не са ни го вкарали

Ейговна и дузпа на два пъти спаси Пламен! 

БЪЛГАРИ, ЮНАЦИ!!!
      2:1
      Да си пия ракията по-добре, че нерви нямам.
    • от Димитър Станчев
      Здравейте колеги имам няколко въпроса и ще съм ви много благодарен,ако ми отговорите!
      Въпросите ми са следните:
      1 Продадох фифа 17,влизано е в играта веднъж,продадена е с дисковете и акаунта в Origin момчето има следният проблем влиза си в акаунта но  му дава грешен сд кей,какво трябва да се направи в такъв случай че да може да си я играе той!
      2 Възможно ли да е свързан вече само към моя компютър този сд кей и да не може на друг компютър и какви са ми вариантите за да му проработи на него тази игра!

• от footballman65
      Soccer - Show - Kristi - Hristo Petkov ; www.soccershowKristi.alle.bg ; Google - footballman65 ; Email : soccershow@abv.bg ; Skype : hristo.petkov60 ; GSM : +359 876 406 726 ; +44 74 76 31 78 41
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.