Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сега имам друг здравословен проблем. Зъбите и по точно венците напоследък ме болят, усещам ги дебели и тежки, като си движа устата. Питането ми е  какви са симптомите на зъбите инфекции като цяло и засягат ли очите? Защото напоследък очите ме болят около носа, дясното слепоочие също, а като  се събудя, в началото не виждам добре. Какви могат да са усложненията? Моля ви, искам сериозен отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Усложненията от венци са нещо,което не искаш.Що се отнася до здравето ти-посети зъболекар,защото с това шега не бива!Можеш да си плакнеш устата с "Елудрил"-той е с антибиотично действие и помага в някои ситуации,но никога не отлагай посещение при зъболекар! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Anne остана ли диагноза от която да не страдаш ?Твойте заболявания не са от компетенцията  на потребителите във този форум и се насочи към местното  здравно заведение за  по нататъшни консултации и диагностика.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никаква осигуровка не може да покрие нейните заболявания... Ани, на един колега, тук, от форума, му миришеше устата, та там са дадени доста съвети... При теб може да е дори и скорбут, един господ знае...! Недостиг на витамин C, а м/би и на цялата Менделеева таблица... Очите се засягат, това е напълно сериозно! Имаш слаб имунитет и това е най-малкото. За здрави венци - яж твърди храни! Приемай витамини! Изчисти си зъбния камък! Оправи си гнилите зъби!...

Да знаеш, че твоя Пепи, няма как да те хареса, ако са ти развалени зъбите...

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питането ми е  какви са симптомите на зъбите инфекции като цяло и засягат ли очите? Защото напоследък очите ме болят около носа, дясното слепоочие също, а като  се събудя, в началото не виждам добре. Какви могат да са усложненията? 

всичко е свързано

особено с венците

така се започва и после........................ край

да не ти казвам че и на сърцето дава отражение - сещай се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Сега имам друг здравословен проблем"

Anne - твоите болести и болежки нямат край.

Всичко това дотяга, натоварва, а и за самата тебе не е от полза. Стегни се малко!!!

Съжалявам за офтопика, но.....!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твойте заболявания не са от компетенцията  на потребителите във този форум и се насочи към местното  здравно заведение за  по нататъшни консултации и диагностика.

Честно казано и дам доста биха се датруднили с определяне на диагнозата.Ако така вървят нещата май екип ще трябва да се сформира специално за нея!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега имам друг здравословен проблем. Зъбите и по точно венците напоследък ме болят, усещам ги дебели и тежки, като си движа устата. Питането ми е  какви са симптомите на зъбите инфекции като цяло и засягат ли очите? Защото напоследък очите ме болят около носа, дясното слепоочие също, а като  се събудя, в началото не виждам добре. Какви могат да са усложненията? Моля ви, искам сериозен отговор.

Всички инфекции в тялото, са следствие от натрупани токсини. Направи си диета, която да ти помогне да се изчистиш от тоскините и всичките ти здравословни проблеми ще отшумят. За целта намери информация в нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички инфекции в тялото, са следствие от натрупани токсини. Направи си диета, която да ти помогне да се изчистиш от тоскините и всичките ти здравословни проблеми ще отшумят. За целта намери информация в нета.

Инфекиозните заболявания се причиняват от микроорганизми! Токсините, за които споменаваш, са резултат от продукцията на тези микроорганизми.

.... Зъбите и по точно венците напоследък ме болят, усещам ги дебели и тежки, като си движа устата. Питането ми е  какви са симптомите на зъбите инфекции като цяло и засягат ли очите? ... Какви могат да са усложненията?....

Anne, необходимо е да се консултирате с Вашия зъболекар или пародонтолог. Проблемите с венците, обикновено, са лесно решим проблем, ако лечението започне в срокове. Ако неглижирате проблема си, нещата могат да се развият доста драматично. Затова не отлагайте консултация и преглед с лекар по денталнамедицина. Никой не би се нагърбил с поставяне на диагноза във форум, камоли да назначи лечение!Що се отнася до връзката с други близки и далечни системи: Да, възможна е такава взаймовръзка! Т.е. възможно е по съседсво да се увредят очи, сърце и др.Това е така, т.к. нашият организъм е едно цяло.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.