Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди няколко дни имах същия проблем, който изписваше " Display driver has stopped responding and has recovered".Аз реших да ъпдейтна драйверите на видео картата и екрана вече не премигваше, но преди около седмица си преинсталирах win-a и пак същия проблем. Аз опитах да ъпдейтна пак драйверите, но този път не се получи и от тогава екрана премигва :/. Ако някой знае как може да се оправи проблема, моля, драснете по едно мнение :). Благодаря ви предварително!

post-337066-0-37268600-1393146066_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Кажи с какъв хардуер разполагаш, за да видим дали си инсталирал коректните драйвери.

2. Провери да не би видеокартата да прегрява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Кажи с какъв хардуер разполагаш, за да видим дали си инсталирал коректните драйвери.

2. Провери да не би видеокартата да прегрява.

1. - Mobile Intel® 45 Express Chipset Family (Microsoft Corporation - WDDM 1.1)2.- Не знам как да провера :(

Редактирано от hardbass1014 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. - Mobile Intel® 45 Express Chipset Family (Microsoft Corporation - WDDM 1.1)2.- Не знам как да провера :(

Инсталирай си програмата AIDA или Speccy и си кажи марката на дънната платка. От тази програма, може да видиш и какви са ти температурите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата AIDA или Speccy и си кажи марката на дънната платка. От тази програма, може да видиш и какви са ти температурите.

Предполагам, че имате предвид тази програмка :

AIDA64 Business Edition & AIDA64 Extreme Edition 2.50.2000 Final

: , тя е най-свалената в  zamunda.net

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че имате предвид тази програмка :

AIDA64 Business Edition & AIDA64 Extreme Edition 2.50.2000 Final

: , тя е най-свалената в  zamunda.net

Без значение, целта е да кажеш марката на дъното и да си видиш тепмературите. Speccy също работи добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без значение, целта е да кажеш марката на дъното и да си видиш тепмературите. Speccy също работи добре.

Вградено - Intel GL40/GM45/GM47/GS45 Chipset - Graphics Controller 0 . Това ли е  ? Ако не е това , моля, напишете стъпките за проверяване на името и температурата на дъното :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вградено - Intel GL40/GM45/GM47/GS45 Chipset - Graphics Controller 0 . Това ли е  ? Ако не е това , моля, напишете стъпките за проверяване на името и температурата на дъното :)

Какво пише на Motherboard. Може компютъра да ти е с 2 видеокарти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и дъното.

Какво пише на Motherboard. Може компютъра да ти е с 2 видеокарти.

Ето го и дъното.

Дънна платка -    Samsung RV410/RV510/S3510/E3510

Ето ги и температурите :

post-337066-0-73804700-1393147835_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е лаптоп. Виж на дъното на капака точния модел. Ако си инсталирал AIDA отиди на  Computer-> Sensor и покажи всички температури.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ги и тях :

post-337066-0-41237500-1393148315_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като ти гледам температурите не ми харесват. Послушай колегата Емко Костов и виж отдоло където е батерията трябва да имаш стикер с марката и точния модел на лаптопа. Препиши ги и ги пусни тук за да може да ти дадем точни драйвъри, защото в момента графичната/графичните карти използват уиндоуски драйвъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ги и тях :

Темепратурите са високи.Ако това са ти температурите в ненатоварено състояние спирай лаптопа веднага. Ще трябва да го занесеш в сервиз за да се направи профилактика ( почистване и продухване от прах и ако се налага смяна на термопастата на процесора.) Ако продължаваш да го използваш така, няма да го имаш за дълго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темепратурите са високи.Ако това са ти температурите в ненатоварено състояние спирай лаптопа веднага. Ще трябва да го занесеш в сервиз за да се направи профилактика ( почистване и продухване от прах и ако се налага смяна на термопастата на процесора.) Ако продължаваш да го използваш така, няма да го имаш за дълго.

Да, това са температурите в ненатоварено състояние. Благодаря Ви за помощта ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това са температурите в ненатоварено състояние. Благодаря Ви за помощта ! :)

От колко време имаш този лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марката е : Samsung NP - RV 510. Така пише от долу.

От колко време имаш този лаптоп?

От 2 години. Проблема си върви от 1 година насам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марката е : Samsung NP - RV 510. Така пише от долу.

От 2 години. Проблема си върви от 1 година насам.

Олеле. Задължително на сервиз, да го почистят, че проблема няма да продъжли дълго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Олеле. Задължително на сервиз, да го почистят, че проблема няма да продъжли дълго.

Благодаря ви! Ще го закарам на сервиз и ще си купя нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! Ще го закарам на сервиз и ще си купя нов.

Не е нужно да си купуваш нов. И с новия ще стане същото ако не се прави подобна профилактика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Xristis Games
      Конфигурация:
      Процесор - Intel Core i3 2120
      Дъно - Foxconn 2abf (Биос версия 7.16)
      Рам Памет - 4GB (2x2)
      Захранване - (500W)
      Windows 7 64 битов
      Модел на компютъра HP Pro 3300

Купих този компютър без видео карта. Онзи ден реших да сложа една видео карта и поръчах GT 740 от емаг. Сложих я на компютъра и го стартирах, обаче вместо да стартира стои на най-напред картината, която показва модела на дъно с версия на биос. Стои така 5-6 минути и после става на черен екран и почва да мига една малка чертичка в горен ляв ъгъл. Изключих компютъра и реших да сложа видео карта от познат модела е Palit GT 730 2GB сложих я и след 2 дена мъчене, настройки из биос реших да ъпдейтна биоса. Ъпдейтнах го и Видео картата GT 730 тръгна изтеглих драйвера и всичко беше ок. Върнах отново новата която купих GT 740 и отново стигаше само до екрана дето пише марка на биос и т.н. (Не ми дава да отвора ѝ биоса) Махнах видео картата пуснах биоса и видях нещо си на отдел Slots, изключих PCI Express Security нещо си и сложих видео картата след което компютъра стартира. Дойде време да изтегля драйвера и като изписа, че драйвера се е изтеглил както при всеки рестартираме компютрите и като се включи, стартира windowsа и гледам, че драйвера пак не се е изтеглил.
      Извинете за грешките (Ако има) написах го набързо и от телефона.

Написах цялата история с видео картата за да няма малоумни отговори. На какво може да се дължи това? 

• от Велико Русанов
      Здравейте банда.Имам проблем с усилвател Onkyo A-8015.Ползвам го от дълго време и съм доста доволен от работата понеже не ми е даваш дефекти но уви днес като го включих не пработи.....когато го включа в контакта и натисна Power бутона си светнат копчетата но преди се чуваше едно реле дето щтрака а сега не се чува и незнам какъв ми е проблема.Само да вмъкна че до посшвдното изключване на усилвателя всичко си беше ок просто сега като го включих се яви проблема(не се е чувал никакъв шум или изпукало нещо)просто релето не превключва.Та ако може да ми помогнете!!!БЛАГОДАРЯ :)
    • от loranst looa
      Здравейте, Честита Коледа на всички . Искам да отправя запитване този модел видео карта за лаптоп  Intel HD Graphics 4000 достатъчно мощна ли е , за де се играят актуални игри на нея на прилична резолюция  и също така можели ли да поддържа тежки програми  ?  Благодаря 

• от SStevenSS
      Здравейте на всички.Имам волан за компютъра.Преди време съм го купувал и не съм имал досега проблеми с него.Бачка без грешка.Докато днес ми направи сериозен проблем.Включвам го и всичко си е на 6 бачка си.Обаче по време на игра изведнъж се бъгяса и неможе да завива.Реснах си компа не става.Инсталирах наново драйверите му и пак не иска.Интересното е , че всички копчето по него си бачкат само където не иска да завива.Някой знае ли какво става.Благодаря ви.
    • от Landser77
      Здравейте, искам да сваля един pdf фаил от сайт, когато кликна в дясно на прозорчето зарежда и след това ми дава грешка! 
      Моля ако някой може да го свали и да ми го прати това е сайта:
      https://parallelworlds-bg.blogspot.com/2014/01/blog-post_5.html?m=1
      Файла е най-отдолу преди коментара, ще съм адски благодарен ако някой го свали, трябва ми спешно! 
      Благодаря! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.