Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Впечатления от ViopBuster - Безплатни телефони разговори и за България

Препоръчан отговор

Здравейте, случайно попаднах на програма, подобна на останалите за телефони разговори през ПС .

И най хубавото е че,разговорите за домашни тел. в цяла България са абсолютно FREE.

След безплатна инсталация ви дават като начало по 1 мин. разговор.Но след заплащане на депозит

от 10 евро можете да позваните дори и до най-забравеното село в България,без ограничение в

времето.Същото важи и за още около 20 държави по целия свят: Франция,Испания,Канада и мн.др.

Най добре посетете сайта и вижте сами: www.ViopBuster.com

Ако някой вече има тази програма нека сподели свойте впечатления.Аз живея извън Б-я и от както

имам програмата звъня на всички приятели из цялата страна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, случайно попаднах на програма, подобна на останалите за телефони разговори през ПС .

И най хубавото е че,разговорите за домашни тел. в цяла България са абсолютно FREE.

След безплатна инсталация ви дават като начало по 1 мин. разговор.Но след заплащане на депозит

от 10 евро можете да позваните дори и до най-забравеното село в България,без ограничение в

времето.Същото важи и за още около 20 държави по целия свят: Франция,Испания,Канада и мн.др.

Най добре посетете сайта и вижте сами: www.ViopBuster.com

Ако някой вече има тази програма нека сподели свойте впечатления.Аз живея извън Б-я и от както

имам програмата звъня на всички приятели из цялата страна.

Използвай търсачката на форума. Много е полезна , от личен опит го знам cool.gif

Например ако напишеш VoipBuster и ще получеш това

http://www.kaldata.com/forums/index.php?ac...e=%2BVoipBuster

например

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

програмата е идеална наистина, но компанията има лошия навик да сменя безплатните дестинации. Да се надяваме, че това няма да се случи скоро с България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен е доста полезна, звъня от чужбина на кой ли не :speak:

Имаше такава тема, в която беше дискутирана доста подробно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз лично ползвам VoipStunt, но логиката и е общо взето същата. Върши ми перфектна работа. 10 евро за 120 дни .. после пак ще вкарам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз лично ползвам VoipStunt, но логиката и е общо взето същата. Върши ми перфектна работа. 10 евро за 120 дни .. после пак ще вкарам.

Те са на една и съща компания, дори сайтовете им са като близнаци с изключение на цветовете :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Те са на една и съща компания, дори сайтовете им са като близнаци с изключение на цветовете :)

:-) така е :-), даже имаше още една voip нещо си, която пак беше тяхна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да се регистрирам sad.gif Дава ми грешка 22 ?!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:-) така е :-), даже имаше още една voip нещо си, която пак беше тяхна.

:wors: ако не се лъжа са 4 или 5 (или поне за толкова съм чувал), но сменят дестинациите когато си посикат ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,ама сайта не е същия,поне на мен ми казва че няма такъв. Сега я тегля от друг сайт.И на всичкото от горе като цъкна на инсталацията, ми казва че работи само под Уиндоус ЕнТи.

:):shake_puter::shake_puter:

Редактирано от kalata23 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да,ама сайта не е същия,поне на мен ми казва че няма такъв. Сега я тегля от друг сайт.И на всичкото от горе като цъкна на инсталацията, ми казва че работи само под Уиндоус ЕнТи.

:):shake_puter::shake_puter:

за voipbuster ли става дума?

Сега проверих, всичко си е наред :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,за него, и при мене като дам на ИНСТАЛАЦИОННИЯ ФАЙЛ ми казва това и неще да инсталва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много странно. Може би при свалянето нещо се обърква. Ако искаш пиши тук ще ти я пратя.

Ами,много ще съм ти благодарен,ако ми я пратиш. Естествено и ако не ти създава неудобства.

е-майл: [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мери, искам да кажа на Христо, че и виоп стънт ми казва:

" This program must be run in windows NT! "

Явно грешката е в моя телевизор,защото и тази която ми я прати Ипа ми казва че трябва да бъде пусната под уиндоус ЕнТи, мисля че е заради уиндоуса, защото ЕксПи и 200 са платформи на ЕнТ.

Е, може да има и други програми,които да стават за моя уиндоус.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно грешката наистина е в твоя телевизор.

Програма за мен е безценна. Спестява ми сума ти пари. Дано успееш да я подкараш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми както казах,явно е от уиндоуса. За сега не ми е толкова спешна, но пък вярвам,че ще намеря и програма за уин.Ме .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли не разбрахте, правите няколко тестови разговора и след това програмата ще иска 10 евро за зареждане! Прочетете малко преди да питате, форума е претъпкан с теми за тези програми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори сиренцето в капана за мишки не е безплатано.Ако се прочете по-внимателно може да се види,че след като се плати 10евро имаш на разположение по 20часа три месеца/т.е общо60часа/ и да си говориш с когото си щеш/разбира се с FREE дестинациите/.

Мен това ме устройва напълно ,и вчера преведох 10 евро /превеждането стана много бързо и точно/

Досега съм провел около десеттина разговора в Б-я и качесвото си е перфекнтно.Много дъм доволен от нея.

P.S И всеки ако ползва Voip програми да си провери все пак Ъплоуда щото от нет доставчиците в повечето случаи казват за Донлоуда ,но никога за Ъплоуда/което се подразбирало като1/4 от Донлоуда. Ей за това си и смених доставчика,и сега всичко е O.K

Програмата е VoipStunt-те са си клонинги.

Редактирано от dred (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване