Премини към съдържанието
Малкия стар войник

Покупка на Nokia N97 mini заслужава ли си.?

Препоръчан отговор

Добър ден колеги :)Баща ми много е метнал мерак на горе посочения модел телефон, казах му , че симбиан вече е стара ОС , но не ме слуша изобщо. Значи харесал си е този телефон, ще дам линк моля да не се счита като реклама/спам. Цената на която ще го вземем е 60 лв. с чисто нов долен панел и капак на батерията. Въпроса ми към вас е: Заслужава ли си да го купим на тази цена, или да се опитвам да го заробеждавам да не го купува.!? Момчето каза, че няма никакви софтуерни/хардуерни проблеми.Обявата: Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако батерията е запазена и тя, не е лоша покупка. Това си беше добър апарат за времето си. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако батерията е запазена и тя, не е лоша покупка. Това си беше добър апарат за времето си. :)

Знам, че за 2009-2010 г. това беше много хубав телефон. Но сега има още по-хубави, но не му се дават толкоз много пари. Ще питаме за батерията, ако и тя е наред значи да го взимаме.?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом толкова му харева на стареца нека го взима.Ако е без забележки за тази цена си заслужава!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че за 2009-2010 г. това беше много хубав телефон. Но сега има още по-хубави, но не му се дават толкоз много пари. Ще питаме за батерията, ако и тя е наред значи да го взимаме.?

Ами щом има желание, за тези пари няма да намери нещо по-добро и ново.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом толкова му харева на стареца нека го взима.Ако е без забележки за тази цена си заслужава!

Ааа, недей така старец. Още е млад,няма 50 год. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, недей така старец. Още е млад,няма 50 год. :)

Ако го изпрати с опция преглед и тест и коментира леко цената си заслужава. Имай предвид че има много добри ментета и да не се окаже че купувате реплика.

Вариант 2 покажи му какво може бюджетен Андроид телефон и ще забрави за нокиата като види GPSa и останалите благинки. 

Що бързахте да си преподписвате договорите? Можехте да вземете по един апарат на промо цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го изпрати с опция преглед и тест и коментира леко цената си заслужава. Имай предвид че има много добри ментета и да не се окаже че купувате реплика.

Вариант 2 покажи му какво може бюджетен Андроид телефон и ще забрави за нокиата като види GPSa и останалите благинки. 

Що бързахте да си преподписвате договорите? Можехте да вземете по един апарат на промо цена.

Да с опция преглед и тест :) Как да разбера, дали не е реплика.?Предложи някакъв бюджетен телефон с андроид.?Ние питах ме дали, можем да вземем телефон, но ни казаха, че не може.!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да с опция преглед и тест :) Как да разбера, дали не е реплика.?

Предложи някакъв бюджетен телефон с андроид.?

Ние питах ме дали, можем да вземем телефон, но ни казаха, че не може.!?

ОС е някаква измишльотина с опит да се наподоби симбиан/андройд.

Хммм - прегледай обявите във форума на андройд бг. Иначе ако ви се дават 200лв Гигабайт предлага симпатични бюджетни модели.

Може, може като кажеш че отиваш в съседния офис при другия оператор и почват да предлагат оферти дето ги няма обявени официално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този бюджет андроид телефон, но отново ще е втора ръка. Най-бюджетните модели са доста над него. Иначе обявата не ми изглежда на фалшива или пък реплика. Все пак не е гаранция де, но това ще се разбере веднага щом го изпробваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, ще помислим и ще решим дали ще го вземем. Благодаря Ви, ще пиша какво е станало след няколко дни :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да ти дам един съвет, пък вие с татко ти ще решите дали да се възползвате.

Не знам в Кърджали има ли заложни къщи, но (ако има) те съветвам да се разходиш и да видиш какво има заложено там.

Едно момче, което работи при мен обзаведе цялото си семейство с апарати от заложна къща и то цени в порядъка 60-150 лева.

Повечето са HTC, но не съм се интересувал конкретно.

Ако пък имаш някой познат с такава ще е още по-лесно, защото ще му зададеш параметри какво те интересува и като се появи нещо подобно той ще ти звънне.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В обявите съм срещал Xperia Tipo за около 80 лева, което съвсем не е лоша цена за този телефон. Интересувал съм се предимно от Sony (SE) телефони, та има доста изгодни обяви. Вчера един познат ми се похвали, че взел Xperia U от заложна къща, чисто нов, с кутийка, за 130 лева. (в обявите му търсят 180-200 лева).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета това което го съветвате е чиста проба късмет ! Просто сте били на точното време, на точното място !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета това което го съветвате е чиста проба късмет ! Просто сте били на точното време, на точното място !

Не е само това - когато човек не е хукнал да купи нещо сега и веднага и може да изчака, тогава вероятността да му проработи късмета е много по-голяма.

А бе изчакване му е майката...

Аз само му споделих какво се е случило пред очите ми, а той си преценява.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефон от заложна къща е пълна лудст!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина е чисто нов, няма проблеми, ама на втора ръка и на мен не ми се доверява.

Не е само това - когато човек не е хукнал да купи нещо сега и веднага и може да изчака, тогава вероятността да му проработи късмета е много по-голяма.

А бе изчакване му е майката...

Аз само му споделих какво се е случило пред очите ми, а той си преценява.

Може и да си прав... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо?

Едното HTC (не помня какъв модел е, но утре ще питам и ще споделя) е на година и 1-2 месеца с гаранционна карта и всичко.

Ползван е от полицай някакъв, който даже не си беше изтрил контактите и още някакви данни.

Другия апарат имаше остатъчна гаранция също около 8 месеца.

Кое точно е лудостта тук?

В крайна сметка не му казвам да си купи Нокия 3210 на 9 години, която не е ясно с колко 25 собственика се е сблъсквала.

Ама щом е лудост, така да е.

Аз няма да споря и както го кажете така да е.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да ти дам един съвет, пък вие с татко ти ще решите дали да се възползвате.

Не знам в Кърджали има ли заложни къщи, но (ако има) те съветвам да се разходиш и да видиш какво има заложено там.

Едно момче, което работи при мен обзаведе цялото си семейство с апарати от заложна къща и то цени в порядъка 60-150 лева.

Повечето са HTC, но не съм се интересувал конкретно.

Ако пък имаш някой познат с такава ще е още по-лесно, защото ще му зададеш параметри какво те интересува и като се появи нещо подобно той ще ти звънне.

Благодаря ти Ал, утре или в сряда когато слизам да си взема картата от виваком, ще обиколя заложните къщи в центъра и около пазара и ще проверя. Не бяхме се сети ли за този вариант, благодаря ти още веднъж :)   Ще пиша резултата, или утре или в сряда :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм далеч от мисълта да споря, но всички сме наясно какви са рисковете при телефон от заложна къща.Не мога да кажа какъв бе модела, но при такава покупка на мой приятел куките го намериха на работното му място и едвам се оправи, разправий колкото щеш..Трябва да се внимава!Да не стане накрай да изгори и с телефон и спари че и с дела да се занимава

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Ал, утре или в сряда когато слизам да си взема картата от виваком, ще обиколя заложните къщи в центъра и около пазара и ще проверя. Не бяхме се сети ли за този вариант, благодаря ти още веднъж :)   Ще пиша резултата, или утре или в сряда :)

Ти/татко ти апарати с андроид ли харесвате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти/татко ти апарати с андроид ли харесвате?

Преди бях с симбиан, но от както си взех "HTC Sensation" , се преродих, но татко повече е свикнал с симбиан, но ще се справи и с андроид/а , въпроса е в парите. Сега ме съкратиха мен и само той изкарва пари за сега, това е проблема за това търсим по-евтин телефон.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди бях с симбиан, но от както си взех "HTC Sensation" , се преродих, но татко повече е свикнал с симбиан, но ще се справи и с андроид/а , въпроса е в парите. Сега ме съкратиха мен и само той изкарва пари за сега, това е проблема за това търсим по-евтин телефон.

Да, разбрах те в кой диапазон търсиш.

Разгледай тук обавите - има и свестни апарати за малко пари с оставаща гаранция.

Форума бива и не търпят прости търгашчета, които гледат само да излъжат.

Ако не те устройва заложните къщи, защото са рискови, то взимай от човек.

Като не си го виждал до сега риска да попаднеш на мошеник си е сериозен, но все пак...

Ако му трябва на човека една слушалка без да ползва други екстри, вземи му вместо N97 някоя от малките с фенерчетата, чиято батерия карат по 10 дни.

Ако пък и той иска да ползва екстри модерни, варианта ти е да търсиш от форуми и заложни къщи и с малко късмет ще намериш нещо подходящо, че даже и с гаранция.

пп. Може и вариант на изплащане, за да не вадите пари накуп, а с малки вносщи за година ще се изплати нещо чисто ново и с добри параметри.

Така оскъпяването няма да е сериозно, а професионалистите тук във форума ще помогнат с препоръки за подходящ модел.  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, разбрах те в кой диапазон търсиш.

Разгледай тук обавите - има и свестни апарати за малко пари с оставаща гаранция.

Форума бива и не търпят прости търгашчета, които гледат само да излъжат.

Ако не те устройва заложните къщи, защото са рискови, то взимай от човек.

Като не си го виждал до сега риска да попаднеш на мошеник си е сериозен, но все пак...

Ако му трябва на човека една слушалка без да ползва други екстри, вземи му вместо N97 някоя от малките с фенерчетата, чиято батерия карат по 10 дни.

Ако пък и той иска да ползва екстри модерни, варианта ти е да търсиш от форуми и заложни къщи и с малко късмет ще намериш нещо подходящо, че даже и с гаранция.

пп. Може и вариант на изплащане, за да не вадите пари накуп, а с малки вносщи за година ще се изплати нещо чисто ново и с добри параметри.

Така оскъпяването няма да е сериозно, а професионалистите тук във форума ще помогнат с препоръки за подходящ модел.  :)

Следобед прегледах обявите, нищо не намерих около 60-70 лв. Баща ми не е от хората, които искат телефон само за разговори. Когато е на път, ползва интернет, прави снимки и т.н. Първо ще разгледаме заложните къщи, след това ще решим какво да правим :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следобед прегледах обявите, нищо не намерих около 60-70 лв. Баща ми не е от хората, които искат телефон само за разговори. Когато е на път, ползва интернет, прави снимки и т.н. Първо ще разгледаме заложните къщи, след това ще решим какво да правим :)

Има едно Tipo, което се продава за 90 лева, но предполагам, че ще може да се смъкне цената до 80... Момчето е от Перник, но до колкото разбрах, всеки понеделник има път до София. Ако не се лъжа, телефона е в гаранция към Виваком, почти не е ползван и дори още е с фабричните лепенки... Отлична цена за този телефон, телефончето е много пъргаво. Спрямо Nokia-та просто няма сравнение... Батерията му държи по 5-6 дена (разбира се, зависи как се ползва...) Преди малко я гледах обявата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.