Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте ! За първи път съм в сайта и не съм на ''ти'' с нещата и ако не съм създала форум а коментар или нещо такова извинете ме !! Та проблемът ми е със htc desire 300 ............... Когато говоря по телефона и изведнъж той блокира или прекъсва и с другата страна не се чувам .... Винаги става така.. Ако някой е имал подобен проблем моля да ми помогне !! Благодаря предварително  :P  :P  :P  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не му достига РАМ памет и затова забива и прекъсва.

Колкото по-малко приложения инсталираш, толкова по-добре и няма да прекъсва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем с един Samsung, и проблема беше в 3G връзката и накъсване на разговора. Проблема се реши от настройките след преминаване към 2G. Телефона ти не е проблемен, а по-скоро слабата връзка на оператора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много надявам се сега да се оправи  :)  :)

Проведете с някой тестово един разговор за да се уверим че е от това. Ако имате безплатни минути още по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички имам малък проблем взех си HTC Desire 310 и немога да го направя така че да ми се вижда номера звънях на оператор казаха че активиран обадих се на жена и тя ми каза че пак е Личен номер затова ви моля ако можете да ми обясните тука какво да направя. Благодаря Ви Предварително!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.