Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Yaskata

Телевизора ми не намира файла със субтитрите, защо?

Препоръчан отговор

Моля ви само сериозни хора да пишат, които имат опит и знаят конкретно за какво става дума. Телевизора не намира изобщо файлът със субтитрите на флашката вкл. към телевизора. Модела на телевизора е Panasonic Tx-I32et5ew. Файловете са с еднакви имена, формата на субтитрите е ".str".

Редактирано от Yaskata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери в упътването какви файлове се четат, както и каква е кодировката им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте отново да ни напишете модела на телевизора,защото няма такъв модел.Поне Гугъл нищо не открива.

Субтитрите трябва да са формат .srt ,а не .str

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери в упътването какви файлове се четат, както и каква е кодировката им.

Toзи ТВ ,,чете,, srt !Aко не са в една папка може да има проблем!

Опитайте отново да ни напишете модела на телевизора,защото няма такъв модел.Поне Гугъл нищо не открива.

Е не е ли ясно ,че става въпрос за модела ЕТ5?Или просто си обичаш да задаваш въпроси? Всеки прави ,,правописни грешки,,!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа ето ти причината.

А също така и имената им да са същите. Примерно "име на филма".avi, "име на филма".srt.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа ето ти причината.

А също така и имената им да са същите. Примерно "име на филма".avi, "име на филма".srt.

То няма формат str бе  :)  То и аз съм правил тази грешка като съм писал.Не е това причината ;)

Писал е ,че са еднакви имената ,ама.....Трябва да са абсолютно същите.Аз ги правя с копи -пейст за по сигурно!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не е ли ясно ,че става въпрос за модела ЕТ5?Или просто си обичаш да задаваш въпроси? Всеки прави ,,правописни грешки,,!

На мен пък не ми е ясно.При толкова голямо разнообразие от модели,може и да има някакви модификации на известната серия 3Д телевизори на Панасоник.така че,тоя лапсус може и да не е лапсус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То няма формат str бе  :)  То и аз съм правил тази грешка като съм писал.Не е това причината ;)

Е как бре приятел, как ше разчете .str файл ? Доколкото знам файла трябва да си е със .srt разширение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как бре приятел, как ше разчете .str файл ? Доколкото знам файла трябва да си е със .srt разширение.

Ами ,,правописна,,грешка бе ( от страна на автора на темата)! И аз съм я правил като съм писал тук.То няма такива субтитри str!

Yaskata-пробва ли да ги ,,метнеш,, в една папка ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано авторът на темата да се включи и да каже какво точно е положението.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също при много дълги имена на файловете някои плеъри не се справят и не намират субтитрите. Най-добре ги преименувай например: "abc.avi" и "abc.srt" без кавичките.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ,,правописна,,грешка бе ( от страна на автора на темата)! И аз съм я правил като съм писал тук.То няма такива субтитри str!

Сори. :clown:

Също при много дълги имена на файловете някои плеъри не се справят и не намират субтитрите. Най-добре ги преименувай например: "abc.avi" и "abc.srt" без кавичките.

Това се разбира като се прочете упътването. Ненапразно това ми беше първото изречение в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде е тоя автор,чудя се и се мая....Като опре яйцето,всички реват и питат/пишат.Ама все пак той има зор.Барем да беше се включил,че темата си седи самотна......

Редактирано от DrHAUZ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде е тоя автор,чудя се и се мая....Като опре яйцето,всички реват и питат/пишат.Ама все пак той има зор.Барем да беше се включил,че темата си седи самотна......

Твърде е възможно вече да е намерил отговорът си в някое от мненията по-горе.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърде е възможно вече да е намерил отговорът си в някое от мненията по-горе.

Не твърде, а меко казано отговора се търкаля от известно време насам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, файловете са в една папка с едни и същи имена са, а името е the.hobbit, тоест не е дълго. Извинявам се за правописната грешка srt. Просто таблета ми си прави разни съчинения и си въобразява, че знае какво искам да напиша и не съм видял.

Редактирано от Yaskata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава пробвай да не ги  поставяш в папка тия файлове.Особено и ако си убеден,че наистина са с еднакви имена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, файловете са в една папка с едни и същи имена са, а името е the.hobbit, тоест не е дълго. Извинявам се за правописната грешка srt. Просто таблета ми си прави разни съчинения и си въобразява, че знае какво искам да напиша и не съм видял.

Махни "the." от името. Някои плеъри не обичат да има точки преди разширението....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кръстих ги abc и двата файла, но отново нямам букви на екрана, но в менюто опции този път се появи това.http://tinypic.com/view.php?pic=2daa835&s=8#.Uwo_G38ayK0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кръстих ги abc и двата файла, но отново нямам букви на екрана, но в менюто опции този път се появи това.http://tinypic.com/view.php?pic=2daa835&s=8#.Uwo_G38ayK0

Ами то ти пише, че субтитрите са изключени...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то ти пише, че субтитрите са изключени...

Тъпичък съм :) всичко е пушка сега, мерси много !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.