Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте значи днес залепих една картичка с канаколит ,но някои капки паднаха до тъч пъда на лаптопа и останаха като петна не излизат има ли начин да ги премахна моля помогнете 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте значи днес залепих една картичка с канаколит ,но някои капки паднаха до тъч пъда на лаптопа и останаха като петна не излизат има ли начин да ги премахна моля помогнете 

На лепилото не пише ли с какво се разтваря? Ако не пише опитай със напоен със спирт памук (не да тече, но да е влажен). Търкаш, изчакваш да изсъхне/да се изпари и гледаш как е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На лепилото не пише ли с какво се разтваря? Ако не пише опитай със напоен със спирт памук (не да тече, но да е влажен). Търкаш, изчакваш да изсъхне/да се изпари и гледаш как е.

най вероятно гланца ще падне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най вероятно гланца ще падне

Ако лаптопа му е черен или с покритие като моя нищо няма да му стане. Ако е сив ще се изтърка до черно. За гланц не знам, моят няма такива неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от ValentinMitev1
      Здравейте! Като малък бях доста палав и коленете ми бяха винаги в рани и не оставаше време да зарастнат напълно, защото постоянно ги разранявах- пак и пак. В последствие, когато вече тея рани зарастнваха ми се появи бяло петно на дясното коляно на мястото на ужасните рани. Петната са наситени с " островчета" (медицински термин), не са напълно бели участъци. Опитвал съм доста неща през годините, може би от някои имаше минимален ефект, но до там. Моля, ако някой се е сблъсквал с такъв случай или поне е чивал за нещо подобно да се отзове. Ще съм Ви много благодарен! В момента използвам Меладинин в течно състояние, което се смесва с топла вода и се нанася върху кожата. Надявам се да помогне.
      Поздрави- В.М
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.