Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

при инсталиране на активиращ ключ за windows 7,след рестарт се появи биос и  не може да буутне диск,правих всякакви промени по биоса но нищо ...................моля дайте идеи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да обясниш по добре

Неможе да започне инсталацията на Windows 7 или след инсталацията неможеш да активираш Windows-а.

или е нещо друго обясни по добре....

Редактирано от Христо Христов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да обясниш по добре

Неможе да започне инсталацията на Windows 7 или след инсталацията неможеш да активираш Windows-а.

или е нещо друго обясни по добре....

лаптопа е нов на 10 дена,инсталирахме WINDOWS 7 ULTIMATE и започна да ми иска ключ,изтеглих съответният ключ от замунда инстал и рестарт 

включи се bios и не иска да зареди ос,която преди дни беше инсталирана,пробвах ме с диска но не иска да го буутне,този същият диск вчера нарочно го пробвах на старият ми лаптоп и работи безотказно,преинсталирах го :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.technomarket.bg/products/09061461 - Windows 7 Ultimate 32Bit (Не сте посочили 32битова или 64 битова е ОС(Сайта е само за пример))

Това е работещият и сигурен начин. Другото е несигурно и нелегално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.technomarket.bg/products/09061461 - Windows 7 Ultimate 32Bit (Не сте посочили 32битова или 64 битова е ОС(Сайта е само за пример))

Това е работещият и сигурен начин. Другото е несигурно и нелегално.

64 bt

64 bt

ок това го знаем но срещу 200 лева нали

друга ми беше идеята.......малко помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.