Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам някой знае ли как е направен промо слайдъра в този сайт ? --> ЦЪК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам някой знае ли как е направен промо слайдъра в този сайт ? --> ЦЪК

Здравейте,

направен е с jQuery библиотеката.

Самия сайт е правен на WordPress, а slider-а е под формата на plugin -> https://wordpress.org/plugins/slideshow-jquery-image-gallery/.

Не знам за къде ще ви трябва, но дори и да не ползвате WordPress за вашия проект/сайт има безкрайно много алтернативи в мрежата.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

направен е с jQuery библиотеката.

Самия сайт е правен на WordPress, а slider-а е под формата на plugin -> https://wordpress.org/plugins/slideshow-jquery-image-gallery/.

Не знам за къде ще ви трябва, но дори и да не ползвате WordPress за вашия проект/сайт има безкрайно много алтернативи в мрежата.

Поздрави.

Мерси много колега, и аз използвам WordPress, но не бях много сигурен че е използвал плугин.

А знаеш ли кода за да го фиксираш точно по менютата, защото по принцип в Appearance-->Widgets има само един едиствен "Sidebar" , а с него само можеш да добавяш неща в дясната страна на сайта, не по менютата.

И последен въпрос, във въпросният сайт това нещо където се намира в най-десния горен ъгъл пак с някакъв плъгин ли се прави ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Widget-ите в WordPress се извикват в Sidebar-ове - броя, вида им и мястото където се показват зависят от темата и/или plugin-ите, които са инсталирани.

Препоръчвам ти да прочетеш малко в/у това как работят темите в WordPress, защото самия CMS е достатъчно гъвкав (за добро или лошо) и начините за постигане на ефекта са многобройни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.