Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

С Уиндоус 7 64 бит.съм.Инсталирах го.Изтеглих си бс плеър.ПУскам филм и докато екрана е малък,качеството е перфектно,но след като увелича филма на цял екран се вижд аедно такова замазано.Инсталирах си кодеци:К-Lite ,мега пака,но няма ефект.

теглих и КМ плеър но и с него е същото

Редактирано от michel_83 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеото (филма) с каква резолюция е? М

дисплея е 1366/768 а филмите незнам какъв са,но са нормални филми от замунда.Това което ми с еслучва е при всеки филм не конкретно при един

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дисплея е 1366/768 а филмите незнам какъв са,но са нормални филми от замунда.Това което ми с еслучва е при всеки филм не конкретно при един

Ами именно бе пич.Първо-монитора не ти е от най-добрите.Второ ако и филма е с лошо качество (малка резолюция) е норамлно когато плеъра ти е на малък прозорец да виждаш по-добре,а като дадеш на Fullscreen да виждаш по замазано!

Пробвай с филм с FULL HD (1980х1020) и виж как ще е!

Предполагам си изтеглил филми с малко ,,гиги,, -демек с лошо качество и затова е така.Но само преполагам.Това ти ще кажеш.

Защо реши,че проблема е с плеъра. И....колкото повече кодеци и глупости теглиш само можеш да влошиш нещата!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами именно бе пич.Първо-монитора не ти е от най-добрите.Второ ако и филма е с лошо качество (малка резолюция) е норамлно когато плеъра ти е на малък прозорец да виждаш по-добре,а като дадеш на Fullscreen да виждаш по замазано!

Пробвай с филм с FULL HD (1980х1020) и виж как ще е!

Предполагам си изтеглил филми с малко ,,гиги,, -демек с лошо качество и затова е така.Но само преполагам.Това ти ще 

и преди съм теглил такива филми и съм ги гледал с такава резулюция и качеството е било много по добро.При филми свисока резулюция е същото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време и аз имах същият проблем с КМ player.Махни всички кодеци, и  инсталирай VLC или daum pot player.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами предлагам ти да си деинсталираш всички плеъри КМ,БС и прочее ако имаш,всички кодек пакети,да си почистиш с CCleaner и да си инсталираш Potplayer!

На инсталирай никакви допълнителни кодеци-плеъра си има вградени такива!!!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами предлагам ти да си деинсталираш всички плеъри КМ,БС и прочее ако имаш,всички кодек пакети,да си почистиш с CCleaner и да си инсталираш Potplayer!

На инсталирай никакви допълнителни кодеци-плеъра си има вградени такива!!!

инсталирах го но няма ефекта  все същото си е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталирах го но няма ефекта  все същото си е

A преди да го инсталираш направи ли стъпките преди това както писах?!?!Ако да и ефекта е същия аз нямам други идеи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

i az tova si mislq.....

Не си мисли, а пиши на български! Чете ли правилата преди да си се регистрирал?

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе я кажи, аджеба туй каква марка животно е? За какво говорим за котка ли, сирене ли, диван ли? Лаптоп/настолен? Марка/модел на лаптопа, ако е такъв? Марка/модел на дъното, ако е настолен? Драйвъри инсталирал ли си, след като си слагал "Прозореца"? Тая врачка и тя, що излезна в отпуск, тцццццц.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе я кажи, аджеба туй каква марка животно е? За какво говорим за котка ли, сирене ли, диван ли? Лаптоп/настолен? Марка/модел на лаптопа, ако е такъв? Марка/модел на дъното, ако е настолен? Драйвъри инсталирал ли си, след като си слагал "Прозореца"? Тая врачка и тя, що излезна в отпуск, тцццццц.........

лаптоп HP 250 G1 ( http://www.emag.bg/laptop-hp-250-g1-s-procesor-intel-174-pentium-174-b960-dual-core-2-20ghz-4gb-500gb-intel-174-hd-graphics-microsoft-windows-8-h6e20ea/pd/DJRCXBBBM/)

драйветите съм ги свалил от сайта на НР

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Джама" какъв е пиратски или оригинален? Кога е инсталиран/преинсталиран? Лаптопа кога е закупен? Профилактика правена ли му е? Сканирал ли си за вируси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалял ли сте драйвери за вградената виде карта? (само предполагам, тъй като в този момент не виждам точнатите детайли на лаптопа, линка ви не работи).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалял ли сте драйвери за вградената виде карта? (само предполагам, тъй като в този момент не виждам точнатите детайли на лаптопа, линка ви не рабл

лаптопа е купуван преди 4-5 дена,Беше с линукс и сложих уиндоус 7 64 бит.Ето параметри :

[*]Intel© Core i3-3110M with Intel HD Graphics 4000 (2.4 GHz, 3 MB cache, 2 cores)

[*]Mobile Intel© HM75 Express

[*]4 GB 1600 MHz DDR3 SDRAM (1 x 4 GB)

[*]500 GB 5400 rpm SATA

[*]DVD+/-RW SuperMulti DL

[*]15.6" diagonal LED-backlit HD anti-glare (1366 x 768)

[*]Ralink 802.11b/g/n (1x1) and Bluetooth 4.0 combo

[*]37.6 x 24.7 x 3.58 cm (14.8 x 9.72 x 1.41 in)

[*]Starting at 2.45 kg (Starting at 5.39 lb)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А качил ли сте драйвера за вграденото видео на процесора?

оправих го но стана необяснимо..Изтеглих си драйвери от сайта на Интел.Инсталирах ги,но не ги прие,не били за моя комп.Но след като включих филми....всичко беше идеално

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.