Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Kristiqn12345

Търся магазин за рокли и костюми в София

Препоръчан отговор

Здравейте.Наближават баловете и следователно трябват облекла.Аз съм от Лом при нас няма голям избор , а за цените да не говориме.Та искъм да попитам ,някой от София да ме упъти към магазин за рокли и костюми.Да не са на космически цени,най обикновенни.Тука ми казаха да обиколя моловете ,но сигурно ли е че мога да намеря там и в кои мол точно.Благодаря предварително :)

Редактирано от Kristiqn12345 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Наближават баловете и следователно трябват облекла.Аз съм от Лом при нас няма голям избор , а за цените да не говориме.Та искъм да попитам ,някой от София да ме упъти към магазин за рокли и костюми.Да не са на космически цени,най обикновенни.Тука ми казаха да обиколя моловете ,но сигурно ли е че мога да намеря там и в кои мол точно.Благодаря предварително :)

Преди да си купиш костюм, по-добре изкарай тест по грамотност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходи в Плевен за костюм, по на далавера са там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само не от мол - майка си и баща си е всичко там, забрави просто

пусни гугъла и ще ти изкара бая голям избор

да не правим реклама тук щото

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре потърси добра шивачка в Лом и си реши проблема.

Не е задължително роклята (костюма) да е от скъп плат, а от ефектен, както и моделът да бъде избран така, че да ти отива.

Желателно е роклята (или костюмът - потребителя не е задал пола си) да е семпла и елегантна, за да впечатляваш ти, а не тя. :)

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За рокли бих препоръчал Асеновград, ако пътуването до там влиза във възможностите на търсещите. Адрес е безсмислено да давам защото по главната са наредени една до друга голям брой модни къщи. В сравнение със София избора е доста по-голям, а цените са по-ниски.  На място правят и корекции на дрехите. 

Преди бях чувал за големия избор в Асеновград, а наскоро се убедих, че това е вярно покрай търсенето на рокля за бала на дъщерята.  Проблем се оказа, че  жената и дъщерята цял ден не можеха да изберат какво точно да вземем и обикаляха от обяд до вечерта преди да купим роклята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.