Премини към съдържанието
oitz69

Проблем с Кънтър?

Препоръчан отговор

От известно време името с което играя ми се сменя с име на румънски сървър и ми се анулират всички настройки.Изтрих сървъра от фаворити,но не става.Как да го премахна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хънтър Тайло ?

Смени проксито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От известно време името с което играя ми се сменя с име на румънски сървър и ми се анулират всички настройки.Изтрих сървъра от фаворити,но не става.Как да го премахна?

Виж си .цфг файловете и им дай реад онли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си .цфг файловете и им дай реад онли

Как става това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как става това?

Отваряш инстал директорията на играта и търсиш всичко което завършва с .cfg отваряш и редактираш,после даваш свойства с десен бутон и read only

Ако не можеш сам постиниги или ги качи някъде и дай линк.С румънски сървъри да нямаш работа следващия път!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш инстал директорията на играта и търсиш всичко което завършва с .cfg отваряш и редактираш,после даваш свойства с десен бутон и read only

Ако не можеш сам постиниги или ги качи някъде и дай линк.С румънски сървъри да нямаш работа следващия път!

Благодаря ти...като видях колко файла са с такова разширение и предпочетох да деинсталирам играта и пак да я инсталирам..:) Все пак благодаря!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти...като видях колко файла са с такова разширение и предпочетох да деинсталирам играта и пак да я инсталирам.. :) Все пак благодаря!!

Сега оправи си никнейма,контролите и т.н и даваш реад онли на всяко .cfg!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.