Премини към съдържанието
Alfa Romeo Beibee

City Car Driving 2.2.7 / 3D instructor Проблем с player_cars.txt

Препоръчан отговор

Проблема е че искам да си сложа една алфичка , всичко съм сложил по папките само кода в ноутпада не мога да направя както трябва кода се пише в player_cars.txtКода за колата:<Car Name="alfa_romeo_guiletta" ABS="true" AT="false" >   <DisplayName>Alfa Romeo Guiletta</DisplayName>   <Description>   Alfa Romeo Guiletta   Тип привода:     передний   Тип коробки передач и кол-во передач:     МКПП, 6   Мощность двигателя, л.с.:     170   Рабочий объём двигателя, куб.см.:     1400   Макс. скорость, км/ч:     215   </Description>   </Car>помоо0о0ощ Т_T и ми прикачете файла после само да го заместя :Д :guitar10:  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интерес на истината има един турски пакет с много коли препоръчвам ти го да си го сложиш.. Тестван лично и работи ;) Недей се занимавай една по една, защото аз слагам пакети с коли, пък коли една по една не мога.. все ми крашва играта  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интерес на истината има един турски пакет с много коли препоръчвам ти го да си го сложиш.. Тестван лично и работи ;) Недей се занимавай една по една, защото аз слагам пакети с коли, пък коли една по една не мога.. все ми крашва играта  :D

еми ако имаш някой с алфички можеш да подадеш :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми ако имаш някой с алфички можеш да подадеш :Д

Да има алфичка, но за жалост не мога да намеря пакета с коли...Ако го намеря ще ти го дам :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.