Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

искам да попитам дали до сега някой е подкарал гоогле таллк на някоя н9-ка аз се опитвам от една седмица без никакъв ефект.свалил съм гталлк имам регистрациа в gmail има отворен такъв account но няма видео и това е то ако някой има някакви съвети нека пише!!!!! Благодаря предварително за отговорите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да попитам дали до сега някой е подкарал гоогле таллк на някоя н9-ка аз се опитвам от една седмица без никакъв ефект.свалил съм гталлк имам регистрациа в gmail има отворен такъв account но няма видео и това е то ако някой има някакви съвети нека пише!!!!! Благодаря предварително за отговорите

За да работи  google talk ти трябва PR1.2 update на N9-kata. После си сваляш приложението и си сетваш  google talk акаунта в Accounts > Google > Google Talk .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъбдейтнал съм я до 1.3пр вписал съм се в гоогле показва ми,че гталк е онлайн и толкоз нито в скайп нито в регистсра мога да проведа видео разговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

забравих да спомена,че на гталк в скайпа ми иЗПИCВА checking моля ви помагайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Тази апликация ли си свалил http://store.ovi.com/content/259046?clickSource=search&pos=5 ?

2. Как се опитваш да се обадиш на някого? Доколкото помня gtalk функцията си беше вградена в в контактите (ако си си сетнал правилно gtalk акаунта). Ти виждаш ли я?

3. Интернетът работи ли ти? Мобилен или wifi използваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

забравих да спомена,че на гталк в скайпа ми иЗПИCВА checking моля ви помагайте

А аз доколкото скоро четох, талка вече е някаква друга, но не мога да се досетя как се казваше.Заменили са я. И аз  я ползвах, но отдавна.Ако открия нещо, ще постна в този раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Тази апликация ли си свалил http://store.ovi.com/content/259046?clickSource=search&pos=5 ? 2. Как се опитваш да се обадиш на някого? Доколкото помня gtalk функцията си беше вградена в в контактите (ако си си сетнал правилно gtalk акаунта). Ти виждаш ли я?3. Интернетът работи ли ти? Мобилен или wifi използваш?

опитвам се да се обадя през контактите ми дори добавих няколко фр с гталк званят ми но при мен нищо дори след като затворят не ми показва никакво известие.ако има някакви настройки по телефона да се правят кажете шото опитах как ли не и не става и това е то.сигурно е вписан правилно защото си чатя през гталлк но няма нитоза войсе нито за видео обаждане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хеллп :(:(

Сигурен ли си, че си сетнал всичко както трябва? Не намирам грешката, която ти излиза в някой друг форум. Така ли се опитваш да си сетнеш gtalk-a  http://www.nokia.com/mea-en/support/faq/?action=singleTopic&topic=FA137846 ? Изтрий си всички акаунти от телефона, след това опитай така, както е описано в линка (увери се, че имаш някой контакт, който е онлайн през PC-то и пробвай да му звъннеш). Ако не се получи ми отговори на въпросите по-горе и все ще измислим нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че си сетнал всичко както трябва? Не намирам грешката, която ти излиза в някой друг форум. Така ли се опитваш да си сетнеш gtalk-a  http://www.nokia.com/mea-en/support/faq/?action=singleTopic&topic=FA137846 ? Изтрий си всички акаунти от телефона, след това опитай така, както е описано в линка (увери се, че имаш някой контакт, който е онлайн през PC-то и пробвай да му звъннеш). Ако не се получи ми отговори на въпросите по-горе и все ще измислим нещо.

всичко правя както е описано но само като тръгна да се вписшам в акаунта на гоогле не ми излиза гталлк а само в гоогле се вписвам нямам за вписване на гталк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никой ли не е се хващал с тая "щайга" дори и wazapp не ми тръгва съвети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм супер доволен от телефона но и на мен не ми тръгва гугъл толк видео разговора. Много съм опитвал но без ефект. Отказах се преди няколко месеца 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.