Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук

Препоръчан отговор

Здравейте, преди няколко дни си клокнах процесора от 2,66 на 3,00Ghz, и след това докато си играя ми даваше Blue Screen който изписваше Dumping psyshical memeory 10..20..30....... 100 и се рестартира върнах си дефаут настройките на биоса и се оправи.

Може ли да ми кажете защо се получава така и до колко мога да го клоквам без да се счупи ( докато го бях клокнал нямаше промяна в темературите ) 

Редактирано от Борислав Атанасов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как клоква? Вдига ли напрежението? Освен това на каква честота работи паметта? Трябва да я пуснеш на възможно най-ниска. Може да се наложи да се отпуснат и таймингите малко. Преди да почнеш да играеш, тествай процесора с програма като Prime95, защото няма смисъл от клока, ако още на първата минута ти дава грешка. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми напрежението не съм го пипал всичко си е на ауто дори рамта, нормалната чистота е 266х10, аз я направих 300х10.Сега ще клокна така както ми казваш и ще пусна програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.