Премини към съдържанието
NikoiN7

Как да увелича споделената РАМ памет на вградено видео?

Препоръчан отговор

Вграденото ми видео е AMD Radeon HD 8570D. Гледам, че най-много може да му се сложат 2 ГБ РАМ, а вмомента е със 768 МБ. Как мога да му позволя да използва примерно 1024-1536 МБ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и какъв е смисълът да увеличаваш резервоара на трабантчето?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каква ОС си?

7-ца

и какъв е смисълът да увеличаваш резервоара на трабантчето?

За да върви по-дълго с едно пълнене на резервоара :) Не играя игри, които искат особено добрър компютър, за това искам да ги играя с по-добри графики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с колко рам е компа? за да заделиш 2ГБ за тая карта и компа да ти работи нормално, ще са ти необходими поне 6ГБ рам на компа.Освен това е от значение дали уиндоуса ти е 32 или 64 битов...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с колко рам е компа? за да заделиш 2ГБ за тая карта и компа да ти работи нормално, ще са ти необходими поне 6ГБ рам на компа.Освен това е от значение дали уиндоуса ти е 32 или 64 битов...

В подписа ми е написана конфигурацията. И се съмнявам, че някой би сложил 32 битова версия на 8 ГБ рам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само аз ли мисля, че начинанието е абсолютно безсмислено?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само аз ли мисля, че начинанието е абсолютно безсмислено?

не си само ти...

В подписа ми е написана конфигурацията. И се съмнявам, че някой би сложил 32 битова версия на 8 ГБ рам

Аз подписи не виждам от много време. Изключих ги и не намирам откъде да ги включа отново.Щом имаш достатъчно рам и уиндоуса ти е 64битов, има няколко неща да се проверят:1. С последната версия на драйвърите за видео картата ли си? Ако не -> AMD Support2. Ако от драйвърите няма опция за увеличаването, потърси в биоса дали има такава опция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, страхотни сте (Бавно пляскане).. 2 Дни стоях без комп и всички бяха шокирани как не съм си изпържил видеото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпържил си видеото, и от какво ? От увеличаване на споделената памет ? :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.