Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден наскоро почнах NFS World но видях че например след време когато трябва да си купя по-добра кола и например се насоча към марката BMW ми ги показва само в пари които се плащат speedbost мисля , че бяха , а не такива от играта искам да попитам това след време ще мога ли да си купя с пари които се печелят от състезания и други или не ? .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк, където може да провериш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! :) Преди я играех и аз и моите приятели си бяха купили една ''тарантайка'' както се казва :D ,а аз си бях купил къде къде по-готина на визия кола... А после се оказа, че тая уш ''тарантайка'' се купуваше с SpeedBoost :D Та между другото SpeedBoost-a се купува с реални пари (лв,евро и мисля че марки) Ако не ти се дават истински пари и искаш добра кола играта не е за теб ;) както се казва ''за без пари толкова'' :) Сам реши 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! :) Преди я играех и аз и моите приятели си бяха купили една ''тарантайка'' както се казва :D ,а аз си бях купил къде къде по-готина на визия кола... А после се оказа, че тая уш ''тарантайка'' се купуваше с SpeedBoost :D Та между другото SpeedBoost-a се купува с реални пари (лв,евро и мисля че марки) Ако не ти се дават истински пари и искаш добра кола играта не е за теб ;) както се казва ''за без пари толкова'' :) Сам реши 

Да сега разбрах има наистина такива които се купуват с пари от играта просто трябва да се смени цвета на някои коли в Car Dealers в menу - то и така.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.