Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ето тук е правилния раздел.

post-338156-0-40264000-1393343721_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

НЕЗНАМ ДАЛИ ТУК И Е МЯСТОТО НА ТАЗИ ТЕМА НО ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН АКО МИ ПОМОГНЕТЕ!здр.искам да ви питам тези които са на ясно с телефона тъй като разбрах, че производствено е с андроид 4.0.4 (ако не се лъжа)знаете ли дали може да се ъпгрейдва и до коя версия мога да го дигна? мерси!

Ето:  http://www.themobileindian.com/news/11103_Sony-Xperia-Tipo-to-get-Android-4.1-update-in-a-month

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕЗНАМ ДАЛИ ТУК И Е МЯСТОТО НА ТАЗИ ТЕМА НО ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН АКО МИ ПОМОГНЕТЕ!здр.искам да ви питам тези които са на ясно с телефона тъй като разбрах, че производствено е с андроид 4.0.4 (ако не се лъжа)знаете ли дали може да се ъпгрейдва и до коя версия мога да го дигна? мерси!

4.0.4 е последната официална версия достъпна за Tipo.

Latest & final versionAndroid 4.0 (Ice Cream Sandwich)2012-08

http://www.sonymobile.com/global-en/software/phones/xperia-tipo/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

т.е. как да го разбирам? може ли да се ъпгрейдне до 4.1 щото аз пък бях чел че им спират всякви ъпгрейди на типотата?

Линкът е пуснат за четене. А още по-добре е да опитате с ъпдейта на телефона. Кое ви притеснява? По въпроса най добре ще ви отговори "djaji" защото има такъв модел и е запознат подробно със цялата серия на Sony!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.