Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите,искам да се посъветвам със някои които повече разбира за сат.приемник моля за съвет...за нешто хубаво цената не е фактор,благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравеите,искам да се посъветвам със някои които повече разбира за сат.приемник моля за съвет...за нешто хубаво цената не е фактор,благодаря ви предварително.

Ето, щом цената не е фактор:  http://www.insat-bg.com/index.php?main_page=product_info&cPath=65_68&products_id=380&zenid=crj2rh96p1lghtpdf1t18ll404

Не съм сигурен дали е с някакъв твърд диск  при тази цена, но приемникът поддържа дискове до 2 терабайта, вградени в кутията му.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе нали х889 си имаше в Джърмани и приемник и "чиния". Преди питаше за чинията а сега за приемник?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Абе нали х889 си имаше в Джърмани и приемник и "чиния". Преди питаше за чинията а сега за приемник?

Другата седмица ще пита и за коаксиален кабел . Щото тука са по евтини тези дрънкалки. Ето му още един: "Reelbox Lite"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

приемника и чинияата ги дадох на един нашенец, сега се оборудвам на ново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

приемника и чинияата ги дадох на един нашенец, сега се оборудвам на ново

Посоченият от мен приемник в Германия е около 430-450 евро с 2 терабайта диск.

Погледни и модел 500HD на същата фирма. Той е по евтин От мен ...толкова!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или иначе казано - всеки приемник, който е с Линукс е за предпочитане пред всички останали! 

Единия от подписа ми има по-голям брат с три операционни системи - Linux Spark; Neutrolux (Neutrino); PKTEAM NEBULA (Enigma 2)! Също така можеш да свържеш клавиатура и мишка, и да си го ползваш като компютър ;) Има си Opera браузър и си сърфираш даже във фейса! Не е чак толкова скъп като XTrend приемниците, но си върши доста прилична работа, а е само за 209лв. в момента на промоция тук:  EDISION Pingulux PLUS (все пак това си е немски приемник без китайски аналог)!

Настина зависи какво точно искаш да ползваш! Този пингвин също има PVR функция, а също така ще можеш да гледаш и директно от сателит 45°Е мултистрийм програмите за цифрово ефирното разпространение! Лично на мен обаче най-ми харесват приемниците на Dream Multimedia и по-точно DM8000, но е към 1800-1900лв., което изобщо не е по джоба на доста българи за съжаление!
За сега си се снабдил с Triax TD110 и H-H мотор, и до колкото разбрах от другата ти тема ще взимаш и Invacom конвертора! Сега си вземи и Линукс приемник, и ще си оборудван прилично ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Или иначе казано - всеки приемник, който е с Линукс е за предпочитане пред всички останали! 

Единия от подписа ми има по-голям брат с три операционни системи - Linux Spark; Neutrolux (Neutrino); PKTEAM NEBULA (Enigma 2)! Също така можеш да свържеш клавиатура и мишка, и да си го ползваш като компютър ;) Има си Opera браузър и си сърфираш даже във фейса! Не е чак толкова скъп като XTrend приемниците, но си върши доста прилична работа, а е само за 209лв. в момента на промоция тук:  EDISION Pingulux PLUS (все пак това си е немски приемник без китайски аналог)!

Настина зависи какво точно искаш да ползваш! Този пингвин също има PVR функция, а също така ще можеш да гледаш и директно от сателит 45°Е мултистрийм програмите за цифрово ефирното разпространение! Лично на мен обаче най-ми харесват приемниците на Dream Multimedia и по-точно DM8000, но е към 1800-1900лв., което изобщо не е по джоба на доста българи за съжаление!

За сега си се снабдил с Triax TD110 и H-H мотор, и до колкото разбрах от другата ти тема ще взимаш и Invacom конвертора! Сега си вземи и Линукс приемник, и ще си оборудван прилично ;)

Пламене! Де да ни слушаше, ама съм сигурен, че отново няма да направи нищо. Аз съм му написал от скъпите, понеже  е написал, че проблем с парите няма. А твоето предложение е съвсем разумно и по-приемливо и за българи"живеещи в Германия"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какъв линух да си взема по точно стария ми приемник беше от technisat (technistar S2)този за дето ми говориш по добър ли е,просто искам приемник които да е повече като сателит да може да разкодирва каналитеобесни ми с две думи разликата между мояа(technistar S2) и за този дето ми говориш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

обЕснете му с две и половина думи защото едва ли ще разбере от две. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@x899 ако ти е по джоба  EDISION Pingulux PLUS изобщо не се чуди ами го взимай! Както казах този приемник е не само с Линукс, а с три броя операционни системи ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

@x899 ако ти е по джоба  EDISION Pingulux PLUS изобщо не се чуди ами го взимай! Както казах този приемник е не само с Линукс, а с три броя операционни системи ;)

Отлично предложение, което е  много изгодно с цената си за България! Това е точно за теб, стига да се оправиш със хардуера и по важно със софтуерното оборудване на приемника! Действай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.