Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Отскоро имам телевизор с пасивно 3д (LG 47LA 6130) но немога да се насладя пълноценно поради липса на изскачащи ефекти. Изгледал съм 10-тина филма и тези ефекти липсват. Пробвах с клип в youtube на едно момче което доближава мачете и то направо идва до мен. Защо тези ефекти липсват в филмите? Ползвам HDMI кабел и KМPlayer.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писали сме не един и два пъти по този въпрос!Просто няма достатъчно такива,или са малко при самите филми.При демо клиповете е друга бира-нали така се зарибяват потенциалните клиенти ;)

Погледни например тази тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледал съм демо клипове на LG но също няма изскачащи ефекти, единствено изскачащ ефект видях в горния ми пример на клипа в youtube. Действието в клипа ставаше бавно докато при демо клиповете беше по бързо, и се чудя да не би опресняването на картината да играе тази роля защото на моя телевизор е 100Hz предполагам идват малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...и се чудя да не би опресняването на картината да играе тази роля защото на моя телевизор е 100Hz предполагам идват малко...

Не! Тези ,,изкачащи ефекти,, не се влияят от панела (който ти е с реални 50 HZ) ,или пък от опресняването на картината (100 HZ)

Тези ефекти или ги има,или ги няма-те не идват от ,,херците,, :) !Другото е просто дълбочина!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не! Тези ,,изкачащи ефекти,, не се влияят от панела (който ти е с реални 50 HZ) ,или пък от опресняването на картината (100 HZ)

Тези ефекти или ги има,или ги няма-те не идват от ,,херците,, :) !Другото е просто дълбочина!

Благодаря ти много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.