Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

от доста време мислех да мина на i5 и промоцията в емаг за 305лв. - i5 4440 - беше последната капка в чашата на търпението ми към старата ми платформа. Трябва спешно да избера и дъно за ~100лв, тъй като днес искам да поръчам. Щеше ми се и дъното да е от емаг за да получа всичко заедно с безплатната доставка, но тук идва проблемът - дъната за до 100лв. в емаг са с H81 чипсет, а аз мислех да взема нещо с B85. Та въпросът ми е има ли някаква реална разлика между вариантите с H81 в емаг до 100лв. и примерно Asrock B85? Тоест струват ли си допълнителните разправии и доставка да поръчам дъното от sky или вариантите с H81 от емаг ще ми свършат същата работа?

Всичко останало по конфигурацията си имам налично, въпросът е само за дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съществени разлики няма. B85 има малко повече допълнителни слотове и малко по-добро аудио, та ти си решаваш. Спокойно можеш да минеш с най-евтиното H81 от еМаг.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, значи се спирам на този Asrock. Знам че пиша в малко мъртъв за форумите час когато хората работят, но ако има някое последно мнение за всеки случай ще съм благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Скай ще ти излезе 10 лв. по-евтино - http://sky.bg/Details.aspx?ID=22759 Гледам си от София та си прецени дали една разходка до жк. Гео Милев си струва десетте лева.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Скай ще ти излезе 10 лв. по-евтино - http://sky.bg/Details.aspx?ID=22759 Гледам си от София та си прецени дали една разходка до жк. Гео Милев си струва десетте лева.

10лв. не са проблем, да отделя време да отида до офиса им да го взема няма да ми излезе по-евтино, на другият край на София съм  :) Въпросът е удачен избор ли е до тези пари?

Редактирано от pecooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да екстра си е за домашни нужди. Вече ако имаш претенции за по-добро аудио, повече слотове за рам както и ако смяташ да слагаш повече от една карта виж за Pro4 или Fatal1ty.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да екстра си е за домашни нужди. Вече ако имаш претенции за по-добро аудио, повече слотове за рам както и ако смяташ да слагаш повече от една карта виж за Pro4 или Fatal1ty.

Благодаря, нямам допълнителни претенции, относно слотове и т.н. сметнах нещата които ми трябват преди да се насоча към бюджетен вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.