Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, дано съм отцелил мястото за тази тема. Значи проблемът е, че съм със windows xp sp3 и не желая и не-искам да го сменявам защото ми е добре със него и съм си свикнал със него, но инсталирах аз 2 игри от скоро излезлите и когато пусна едната примерно: Thief 2014;  ми излиза следното съобщение: "The procedure entry point InitializeSRWLock could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll." тоест аз го разбирам, че ако обновя този файл всичко ще бъде наред, но уви. Намирам този файл в нета свалям го и когато се опитам да го заместя не ми дава. Изключвах и процеси, но пак не-иска. Благодаря предварително на притеклите се на помощ. И отново ви моля за решение на проблема, а не за смяна на windows-а, не желая и не искам да сменявам него, благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо няма да е наред. Това е ключов системен файл и най-малко да си докараш още по-големи проблеми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк и виж какво иска играта за да тръгне и тогава говори за Windows XP. Да не говорим, че вероятно ПС няма необходимия хардуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре не пипай по system32, че ще си навлечеш повече грижи.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да ви разбирам, че има само един изход. Format c: и install примерно на vista, 7 или 8?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да ви разбирам, че има само един изход. Format c: и install примерно на vista, 7 или 8?

Кажи си каква ти е конфигурацията на компютъра. Ако не знаеш си инсталирай програмата AIDA или Speccy. Ако хардуера ти не отговаря на изискванията на играта и Windows 8  да си инсталираш все тая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си каква ти е конфигурацията на компютъра. Ако не знаеш си инсталирай програмата AIDA или Speccy. Ако хардуера ти не отговаря на изискванията на играта и Windows 8  да си инсталираш все тая.

Ето това е моята конфигурация мисля, че трябва да върви :)http://prikachi.com/images.php?images/263/7104263Q.jpg

Редактирано от CASPER_G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това е моята конфигурация мисля, че трябва да върви :)

Последно поколение stealth ;) Изобщо не се вижда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно поколение stealth ;) Изобщо не се вижда.

Вижда се, но е залепил линка до емотиконката.

http://prikachi.com/images.php?images/263/7104263Q.jpg

И пак не се отваря?

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижда се, но е залепил линка до емотиконката.

http://prikachi.com/images.php?images/263/7104263Q.jpg

Изображението images/263/7104263Q.jpg не може да бъде намерено.Вероятно е изтрито от автора му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук трябва да е най-добре http://store.img-share.eu/untitled_JPGcD19fIk.jpg

Ще ти тръгне, просто забрави XP и си сложи една хубава седмица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти тръгне, просто забрави XP и си сложи една хубава седмица.

Еххх.. таз 7-ца, да не земе да почне да ми цикли комп-а от нея? И каква, pro ли, home ли, ultimate ли?

Ами за 8-цата или вистата, то си ми е най-добре със xp-то де, мъ щом трябва да е по нов win-a оки, но и друго ме притеснява, да не се объркат нещата със старите ми игри и да не искат да ми тръгват пък след това те?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еххх.. таз 7-ца, да не земе да почне да ми цикли комп-а от нея? И каква, pro ли, home ли, ultimate ли?

Ами за 8-цата или вистата, то си ми е най-добре със xp-то де, мъ щом трябва да е по нов win-a оки, но и друго ме притеснява, да не се объркат нещата със старите ми игри и да не искат да ми тръгват пък след това те?

НЕ няма да ти цикли компа, даже ще върви и по добре. Ако пък искаш може да си инсталираш 2 OS. Да си с Windows XP и Windows 7.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ няма да ти цикли компа, даже ще върви и по добре. Ако пък искаш може да си инсталираш 2 OS. Да си с Windows XP и Windows 7.

По-до0обре, наистина ли?? Ааамм относно старите ми игри ще вървят ли под 7-цата и коя да бъде тя, home, profesional, ultimate???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-до0обре, наистина ли?? Ааамм относно старите ми игри ще вървят ли под 7-цата и коя да бъде тя, home, profesional, ultimate???

Някой може и да не вървят. Като гледам параметрите ще трябва да инсталираш Window7 64 бита, за да можеш да използваш пълния капацитет на лаптопа, а някой игри не работят с 64 битовата версия. Обмисли варианта за 2 ОС, щом си такъв геймър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай една седмица Ultimate какво го мъчиш с това XP , коя година сме ? А визуално и функционално  почти няма разлика между XP и 7 , няма какво да свикваш . После ще си викаш как не си минал по-рано на 7 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай си Ultimate x64, и не му мисли. Ако не играеше игри направо щях да ти предложа едно Ubuntu/Mint, ама както и да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може и да не вървят. Като гледам параметрите ще трябва да инсталираш Window7 64 бита, за да можеш да използваш пълния капацитет на лаптопа, а някой игри не работят с 64 битовата версия. Обмисли варианта за 2 ОС, щом си такъв геймър.

Не е лап-топ, настолен е. А не-зная за 64-бит версията, с 2-ос не съм бил до сега никога защо да не е 32-битовата?

Слагай си Ultimate x64, и не му мисли. Ако не играеше игри направо щях да ти предложа едно Ubuntu/Mint, ама както и да е.

Това Ubuntu/mint не вървят ли игри на него и сигурно е трудничко за научаване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това Ubuntu/mint не вървят ли игри на него и сигурно е трудничко за научаване?

Игри няма да ти вървят на тези ОС, и не се научават трудно. Open Source е идея над ОС-и със затворен код, но това е субективно мнение.

http://bg.wikipedia.org/wiki/Ubuntu_Linux

http://bg.wikipedia.org/wiki/Linux_Mint

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игри няма да ти вървят на тези ОС, и не се научават трудно. Open Source е идея над ОС-и със затворен код, но това е субективно мнение.

http://bg.wikipedia.org/wiki/Ubuntu_Linux

http://bg.wikipedia.org/wiki/Linux_Mint

Благодаря ти, значи си остава само 7-цата ултимейт, но защо 64-бит, а не 32?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, значи си остава само 7-цата ултимейт, но защо 64-бит, а не 32?

Защото x86 ще ти адресира около 3.25 GB от оперативната памет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

x64 архитектурата адресира над тази стойност

Значи последно кое да слагам х64 или х86 искам пц-то да върви гладко и бързо? Както и игрите да вървят нормално :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.