Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Заминавам да работя и живея в Австрия. Искам да мога да гледам сателитните български канали. Имам применик Easy One TX 8000 HD. Какво още ми е необходимо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-общо ти трябват карта и антена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата си я купуваш от някой сателитен оператор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е най-добрия? Колко време е валидна тази карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата си я купуваш от някой сателитен оператор.

За сега може да се вземе само от един оператор - Виваком, но не дават само картата! Заедно с нея върви и CAM или още наречен CI+ модул! От Булсатком не е възможно това, защото картите им вървят заедно с техен приемник, като серийния номер на картата е абсолютно същия като на приемника т.е. "женени са" и карта от един техен приемник не става на друг, та ако ще и абсолютно същия да е! Друг е въпроса дали от Виваком ще се съгласят да дадат модула и картата за сат. приемник, защото при запитване в тукашния им офис казват, че били само за телевизори?! Иди и ги питай, пък може и да стане номера!

@nikolaustirol картата е валидна за периода за който си платил!

Редактирано от plamen74 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързах се с произодителя на приемника. Той също каза, че имам нужда от CI модул, а не само карта. Не зная дали има разлика между тези модули с карта за телевизори и модулите за приемници. АКо някой знае нека помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.