Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте драги потребители,

пиша ви защото наскоро инсталирах GTA4 , но се оказа че когато отида на настройки и опитам да променя резолюцията или което и да е било от графа "Graphics" ми го връща обратно.Като отдоло на Resource Usage ми пише следното:

Resource Usage: 202 / 3843 а отстрани с червено ми пише "Warning: Your graphics settings are near,or exceed,the suggested resource limits for your system." опитах с -norestrictions както и другата настройка за видеото където пишеш нещо от сорта на 2.0 , 3.0 , 4.0 , 5.0 и т.н .. Пробвах с преинсталиране на играта от друг torrent но все същото ... Както и когато играя и задържа W (ускорение) по-дълго колите които карам си набират сами (след като пусна копчето W колата продължава да си набира скорост) Моля помагайте :) Опитах да направя снимка на това което ми показва но излиза черен екран ... нестава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Като за начало ъпгрейд на драивърите на видео картата и ако може кажи марката и модела на карата :) (сейфаи с Left SHIFT) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Като за начало ъпгрейд на драивърите на видео картата и ако може кажи марката и модела на карата :) (сейфаи с Left SHIFT) 

А ... не съм лиу я споменал .. аз съм забравил.

Става въпрос за лаптоп Aspire V3-571G;

Intel Core I7 3632Q

Video: Geforce GT 730M 4GB

8 GB  DDR3 Ram ...

Мисля, че покриват поне минималните изисквания за добра графика на играта .... Как да сейфам с Left Shift ?

P.S картата е с последните driveri :)

Редактирано от Даниелл (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрахте ли, че лаптопа не е за игра.. Па точно тая тежката 4-ка бая трудно ще я подкараш... Та.. Не виждам никаква пречка да я подкараш с тая ''уш'' добра видео карта... Имах предвид когато си в настройките сейфаи от Shift-та под Enter-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрахте ли, че лаптопа не е за игра.. Па точно тая тежката 4-ка бая трудно ще я подкараш... Та.. Не виждам никаква пречка да я подкараш с тая ''уш'' добра видео карта... Имах предвид когато си в настройките сейфаи от Shift-та под Enter-а

Не всеки има пари да си купува PC специално за игри ... просто помислих че ще тръгне на лаптопа ... когато натисна Shift-a под Enter-a нищо не става ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не всеки има пари да си купува PC специално за игри ... просто помислих че ще тръгне на лаптопа ... когато натисна Shift-a под Enter-a нищо не става ...

Играта си е доста тежичка,а и видео картата на лаптопа е с ддр3 памет(бавна е).За тези пари за които си взел лаптопа(над1000лв предполагам) можеше да се вземе PC+монитор и да си я цъкаш на нормална резолюция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта си е доста тежичка,а и видео картата на лаптопа е с ддр3 памет(бавна е).За тези пари за които си взел лаптопа(над1000лв предполагам) можеше да се вземе PC+монитор и да си я цъкаш на нормална резолюция.

Разбирам :) И ето тук се намесва това , че PC няма да ми върши работа , когато замина да уча (след няколко месеца) а лаптопчето ще мога да го мъкна навсякъде с мен. Не че няма да мога да мъкна кутия и монитор заедно с мишка и клавиетура по улиците на София , но просто не би било практично :) Да разбирам, че няма да стане ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам :) И ето тук се намесва това , че PC няма да ми върши работа , когато замина да уча (след няколко месеца) а лаптопчето ще мога да го мъкна навсякъде с мен. Не че няма да мога да мъкна кутия и монитор заедно с мишка и клавиетура по улиците на София , но просто не би било практично :) Да разбирам, че няма да стане ?

Има едни пачове за играта,които оправят графиката,но не очаквай чудеса.При мен дори с HD7850 не успявам да я подкарам със всичко на макс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има едни пачове за играта,които оправят графиката,но не очаквай чудеса.При мен дори с HD7850 не успявам да я подкарам със всичко на макс.

А за проблема с W ? Наистина сами си вървят колите ... всичко е много прецакано , какво да правя ? И кои са тези пачове 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за проблема с W ? Наистина сами си вървят колите ... всичко е много прецакано , какво да правя ? И кои са тези пачове 

ем 1.03 според мен е добър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A за проблема с копчето W ?

Предполагам,че с пача ще се оправи.

Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.