Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Хах, нещо много странно се случва днеска, сега реших да си пусна един speedtest.net и като isp ми излиза neterra, а съм на Нет 1, дали случайно не са ме закачили на Нетерра или какво е станало? Чудя се дали да звъня на съпорта и някой друг дали има такъв проблем...

Редактирано от Борето (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това и ще направя, само че като местоположение  вместо София ми пише Плевен, много странно как ще пише Плевен кат съм в София :D

Звъни и ги питай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъмммм...Аз съм на Net1 и при проверка в по-специализиран сайт ми отчита Net1 и София, но като проверя твоето IP, пише Плевен и Nerra.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То тия Нетерра доколкото знам не предлагат директно нет за клиенти, а за фирми, нали така, най-вероятно нет1 взимат нет от тях .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Лина Георгиева
      Здравейте!  ^_^
      Преди няколко месеца се нанесох в София. С преносим 4G модем от Vivacom на ограничен брой GB-ти на бърза скорост съм, които обаче много бързо ми свършват (в рамките на 2 седмици). Затова търся компромисен вариант с домашен интернет, който да делим с моята съквартирантка. 
      Ще е чудесно, ако е:
      1. С приблизително еднаква скорост на Upload и Download около 100mbitps
      2. Цена около 15-20 (25лв. макс)
      3. Без договор 
      4. По възможност, с включен рутер (безплатно, под наем или с еднократно заплащане)
      Много бях харесала офертата на Булсатком, но се оказа, че нямали покритие в Студентски град. Чувам и противоречиви мнения за Оптиком. Металан вече за съжаление няма (собственост е на Мтел?). А Близу сякаш не е оферта. С мобилни оператори не ми се обвързва повече сякаш. 
      Вие от кои доставчици сте доволни? Моля, препоръчайте ми! 
    • от simeon_stoykov
      Здравейте. Скоро ми предстои да се преместя в Младост 3, София и се чудя към кой интернет доставчик да се вържа. Като цяло важно за мен е връзката да е стабилна и постоянна (да няма чести прекъсвания на самата връзка), а скоростта да се поддържа постоянна без големи колебания (да не се забавя често скоростта). Като скорости ще използвам 30 или 50 Mbps не ми трябва нещо по-бързо, важна е надеждността. Кой интернет доставчик ще ми препоръчате за този район. Четох доста мнения и теми, но отнасящи се за други райони, които мнения между другото само ме объркаха, защото са доста противоречиви (едни хвалят даден доставчик, а други не). Това доколко е надежден даден доставчик зависи и от района, за който става дума, затова питам конкретно за Младост 3. Ще се радвам да ми помогнете с избора.
    • от Newbiemaniak
      Привет,
      имам въпрос, на който не мога да намера достатъчно изчерпателен отговор и се надявам, че тук ще намеря необходимата информация.

Става въпрос, че искам да ми бъде променен IP адреса, тъй като съм баннат от един форум и пичовете нямат никакво намерение да ме отбаннат, макар че причината, за която изядох бана е от преди повече от 2-3 години.
      Верно тъпо се получи тогава, сгреших, но хората с които тогава си имах " казани рекани " отдавна ги няма и не са админи, но все още не мога да се възползвам от услугите на този сайт.

Същинският ми въпрос е: мога ли да изискам промяна на IP адреса ми от интернет доставчика, а именно Близу, и ако да, каква причина мога да посоча като достатъчно сериозна, за изпълнението на моята молба. Казват, че на по-големите компании, IP-тата са им статични, но аз съм с едно и също вече 6-7 години, как може да бъде променено, кой се сеща за идея и съвет, който би проработил. Не е проблем да влизам през прокси сървъри, но не е най-удобното, е разбира се, ако не може да стане най-доброто, това е варианта.
      Един колега ми каза, да променя 1-2 цифри на MAC адреса на рутера, така като им кажа, че имам нова лан карта или че ми е сменен MAC адреса, те въвеждайки го в тяхната система, тя би трябвало, (но не е на 100% сигурно дали е така) да ми даде ново IP.
      Интересува ме конкретно, това би ли проработило и бих искал да разбера вашето мнение, какво бихте направили вие, в такава ситуация.

P.S. Разбирам, че ситуацията, в която се намирам, сам съм си се поставил, но ние се учим от грешките си, нека не съдим и обсъждаме предварително, а конкретно по въпроса

Поздрави на всички, лек и усмихнат ден! 
    • от Grafa_ss
      Здравейте!! 

Проблема ми е следния: 

При автоматочна настройка на каналите на ТВ който е - http://www.lg.com/bg/televizori/lg-42LA6130-cinema-3d-tv. примерно BTV HD е на 206 , аз си го премествам на 2 . След 2 седмици тапаците от кабелната телевизия правят нещо и канала изчезва за цял ден, след което отново се появява но е пак на 206 а 2 ми е прескочено и като превъртам каналите скача от 1 на 3 

и примерно с няколко канала се получва това 1,3,4,5,7,8,9,10,12,14,15 - това са подред каналите които излизад при смяна. Та изчезват каналите и всяка седмица се налага да ги намествам наново. 
      има една настройка която е  prowerka na DTV настройка , там има автоматична актуализация на канали - изключена. При тази настройка би трябвало да си остават на същото място, пробвал съм и с включена и там пак се разместват. 

Случвало ли се е това на някого и как може да се оправи. Когато от доставчика спрат канала и го пуснат пак пак да си е на номера който съм му задал. 
    • от Stoqn_Trkiev
      Зравейте ! Имам въпрос тъй като съм така да се каже "на кантар". Ще сменям доставчика си на интернет и на телевизия.  Vivacom ми предлагат пакетна услига за 15,80 лв. цифрова телевизи и интернет (IPTV). За горе фолу толкоа пари ми се предлагат подобни услуги на Близоо но се иска предплата. Кои д избера ? Не съм бил абонат на нито един от изброените доставчици.([url....]КЛИК)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.