Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

купих си lenovo g500 записах му пиратски windows 7 дотук всичко е наред , драйвери инсталирах всичко.Записах си google chrome и си влизах в сайтове без проблеми, но днес като пускам лаптопа и пускам браузера и не зарежда никой сайт. Трих го пак го записах все същото а Internet Explorer си зарежда страниците. Записах Mozilla  тя също не ги зарежда на какво се дължи на пиратския windows , който не е активиран още или защото не съм инсталирал никакви windows updates ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не се дължи на пиратския Windows. Имаш друг проблем с компютъра. Браузър не се трие, а се деинсталира. Иснталирай си програмата CC Cleaner. Деинсталирай браузърите. След това рестартирай компютъра и инсталирай браузърите отново.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Имам същия проблем с Google Chrome. Прилагам снимки на страницата. Първо зарежда тази празна страница. Каквато и команда да дам зарежда тази страница, После втората и това е. Деинсталирах браузера, Почистих с CC Cleaner, направих Defragment, изтеглих и инсталирах нов Google но проблрма остава. Сега работя без проблем с Mozila Firefox. Internet Explaorer работи когато няма инсталирани други браузери. Иска ми се да съм с Google Chrome, свикнал съм с него, а и по скоро ме дразни че не работи. Ако някой има идея ще съм благодарен. Да добавя че не мога да вляза в настройките на Google, и въобще нищо друго освен да видя тези страници. Благодаря предварително

post-246763-0-50787000-1408745505_thumb.

post-246763-0-39732500-1408745534_thumb.

Редактирано от rodopeez (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.