Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

post-347407-0-71072800-1393502994_thumb.Имам проблем на дисплея на нотбука си. Дори не разбрах кога се появи една картинка в десния долен ъгъл на екрана, която не реагира по никакъв начин на курсора и не изчезва независимо дали съм влязла в някакъв броузър. Става дума за тази "къщичка с 1". Как да го премахна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си видеокартата и разделителната способност дали са ок. Виж и какви допълнителни инструменти от сифтуера на Леново си инсталирал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си видеокартата и разделителната способност дали са ок. Виж и какви допълнителни инструменти от сифтуера на Леново си инсталирал.

Не зная как се прави това. От 2 дена имам нотбука. Всичко са ми го направили в някаква фирма. Подарък ми е. Не съм наясно с инсталиране и т.н. Умея да ползвам компютъра според програмите качени на него, но не съм IT спец. Разделителната способност ми е 1366х768 такава се препоръчва; дисплей на мобилен комп;пейзажно. Това е.

Редактирано от Cute (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си точно каква е марката на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си точно каква е марката на лаптопа.

Lenovo B590 мисля

Леново. Обаче се оправи.Натиснах NUMLOCK. Видях на единия клавиш на капслока, че има също такава къщичка но с "А" в нея не с "1".

Lenovo B590 мисля

Леново. Обаче се оправи.Натиснах NUMLOCK. Видях на единия клавиш на капслока, че има също такава къщичка но с "А" в нея не с "1".

Благодаря ти за отделеното време. Помогна ми малко или много, но все пак ме подкрепи :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E то затова лаптопите идват с упътване, ама кой да чете. А сега отвори упътването и виж за какво е тая къщичка, че да не питаш пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D  странното е, че в упаковката не кашона нямах упътване. Може да е останало във фирмата, която ми е инсталирала Windows-а. То и аз се сетих да потърся инструкцията, понеже се сетих за оня лаф "като прецакаш всичко - вземи прочети инструкцията", но нямам :no-no: такава. Още веднъж ти благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.