Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си купя телефоче до 500 кинта колебая се между htc desire 500 и sony sp дайде предложения.Хперията има повече екстри като Dlna и Nfc но малко се притеснявам защото процесорът е двуядрен със 1,7 ghz.дезайра има по-мощен процесор четириядрен 1,2 ghz кой ще е по-добрия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG Nexus 4 E960 16 GB за до 550 лв. аз бих си взел това. Скоро приятел си напазарува такъв тел, смея да кажа, че е перфектен за цената си. Има и ъп до KitKat веднага, което е супер. Сервиза им се поема от КиК, лично съм проверил. От това по-убаво здраве му кажи :)

Редактирано от exwol (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надхвърля бюджета само с 30 лв,но е по-добър от останалите. http://smartphone.bg/smartphones-gsmart-guru_g1-gsmart_guru_g1

Редактирано от incredibl3 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG Nexus 4 E960 16 GB за до 550 лв. аз бих си взел това. Скоро приятел си напазарува такъв тел, смея да кажа, че е перфектен за цената си. Има и ъп до KitKat веднага, което е супер. Сервиза им се поема от КиК, лично съм проверил. От това по-убаво здраве му кажи :)

Алтернативата на това предложение е може би S3.

Надхвърля бюджета само с 30 лв,но е по-добър от останалите. http://smartphone.bg/smartphones-gsmart-guru_g1-gsmart_guru_g1

Ако може да си позволи. Линка ти обаче не е правилен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да си позволи. Линка ти обаче не е правилен.

Видях.Всичко копирах,но незнам защо е така  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да S3 също не е лош избор и е със сходни характеристики в този ценови диапазон.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях.Всичко копирах,но незнам защо е така  :)

Линка ти е грешен. Там е причината. Постарайте се като поствате предложения, то същите да са тагнати - ето така: GSmart Guru G1

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка ти е грешен. Там е причината. Постарайте се като поствате предложения, то същите да са тагнати - ето така: GSmart Guru G1

Има време и това да науча.. :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GSmart Sierra S1

По-добро от това за бюджета няма да намериш.

Сигурен ли си? Този го бие по параметри. Не знам как е като качество.

http://ardes.bg/mobile/smartphones/GoClever+FONE+INSIGNIA+5X+8GB+micro+SD-55551

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си? Този го бие по параметри. Не знам как е като качество.

http://ardes.bg/mobile/smartphones/GoClever+FONE+INSIGNIA+5X+8GB+micro+SD-55551

Има време и това да науча.. :D

Да S3 също не е лош избор и е със сходни характеристики в този ценови диапазон.

Пичове тези телефони неса ли китайки?

сони то и дезайра неса ли по-маркови ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам да ли се продава в България, но бих взел това:цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове тези телефони неса ли китайки?

сони то и дезайра неса ли по-маркови ?

Ем приятелче то всичко е китайско на днешно време. Сега да ти кажа - Сони са назад като качество, сравнен с останалите си конкуренти, комбиниран със слаба поддръжка и т.н. го прави крайно непрепоръчителен. HTC е добър вариант, но като цяло са с леко по-висока цена за параметрите си, иначе пък за мен лично оправдана, защото сглобката не изглежда ефтинджос и материалите са на ниво и вдъхва стабилност. LG Nexus e телефон правен от LG по поръчка на Google, кой пък ни осигурява Андроид, специално този модел е изработен качествено. S3 е модел на Samsung, за него или добро или нищо дето се казва, но явно има за какво да се на едни от челните позиции по продажби. Gygabyte при телефоните не знам къде се намират, но до какъв и друг техен продукт да съм се докоснал, винаги ми е правил добро впечатление и съм останал с виждането, че са надеждни.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем приятелче то всичко е китайско на днешно време. Сега да ти кажа - Сони са назад като качество, сравнен с останалите си конкуренти, комбиниран със слаба поддръжка и т.н. го прави крайно непрепоръчителен. HTC е добър вариант, но като цяло са с леко по-висока цена за параметрите си, иначе пък за мен лично оправдана, защото сглобката не изглежда ефтинджос и материалите са на ниво и вдъхва стабилност. LG Nexus e телефон правен от LG по поръчка на Google, кой пък ни осигурява Андроид, специално този модел е изработен качествено. S3 е модел на Samsung, за него или добро или нищо дето се казва, но явно има за какво да се на едни от челните позиции по продажби. Gygabyte при телефоните не знам къде се намират, но до какъв и друг техен продукт да съм се докоснал, винаги ми е правил добро впечатление и съм останал с виждането, че са надеждни.

Извинявай, но с този менторски тон, за конкретния телефон на Sony ли говориш или обобщаваш за Sony телефоните изобщо?... Само един пример ще дам, с Xperia Z1 Compact. Нека това да е пример, колко некачествени телефони правят... Този телефон в момента няма аналог! Като дизайн, качество на екрана, мощ, камера, здравина и т.н. Като сбор от всичко това + водоустойчивост и то в сравнително малък корпус, Z1 Compact за мен няма аналог. А за поддръжката, както и на всички останали - върховите модели получават ъпдейти, другите - не. Аз по същия начин мога да се изкажа за Samsung, но въпреки че изобщо не ги харесвам, пак не бих се изказал ЧАК толкова категорично, както ти го правиш... А досег до Samsung премиум телефони имам постоянен, защото сестра ми, зет ми, племенника ми, мои близки приятели са със Samsung S3 и S4, като постоянно им възникват какви ли не проблеми и често ме молят да ги оправям, което вече отказвам да правя... Аз в нас имах два техни продукта, като единия за времето си не беше никак лош (видеорекордер, "85-а година), а другия се развали след няма десет пъти ползване (прахосмукачка). И въпреки че не съм им фен, ще призная, че в телефоните си Samsung използват добри камери, а няма да обобщавам и да кажа, че нямат никакво качество, защото например са им адски чупливи телефоните, а като усещане при държане на такъв телефон... ами хм... А са #1 по продажби, поради същата причина, поради която мой приятел си взе такъв телефон, защото, въпреки че не беше докосвал никога Samsung, той беше УБЕДЕН, че това е най-доброто...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но с този менторски тон, за конкретния телефон на Sony ли говориш или обобщаваш за Sony телефоните изобщо?... Само един пример ще дам, с Xperia Z1 Compact. Нека това да е пример, колко некачествени телефони правят... Този телефон в момента няма аналог! Като дизайн, качество на екрана, мощ, камера, здравина и т.н. ...

хехехе, дишай - тона не ми е менторски, грешно си го тълкувал. Нямам нищо против, кой както иска да гледа на света и кой каквото иска да си купува, и на какво да бъде фен.  И понеже ме питаш (задаваш въпрос)... Аз лично не робувам на марката, нито пък я избирам по завъртулки, цвят, лого или по това, че някой бил казал. За мен важните неща са моментното качество, което включва всичко - от баланс (хардуер-софтуер), съпотр (местен - за мен много важно), сервиз (също толкова важно), изработка (дизайн и вложени материали), хардуер (параметри),  и т.н. И понеже все пак имам малко гъста чорба в главата си, преди да подскоча и пазарувам някаква техника, гледам да се поосведомя, после да "пипна". Инфо в мрежата идващо от официални и неофициални източници бол - статии, ревюта тестове, световни статистики, един вид "лизвам пръста", за да видя на къде духа вятъра. Даваш примери и аз ще последвам тренда ти. Питаш дали говоря за Сони модела конкретно или телефоните като цяло, е говоря за телефоните като цяло, а и не само ако следвам твоя пример. Какво ще кажеш за VAIO, които вече са мъртви, демек няма ги? Аз ще ти кажа - скъпи и много, много чупливи, без нужното качество и баланс, води до неконкурентоспособност и спиране от производство. Справка можеш сам да направиш на официалната страница на Сони или тех. каналите, кое защо и как. Да естествено, НЯМА марка, която да не се чупи, не съществува такава и при всяка една е възможен дефект. Тук говорим за телефони, ти ми даваш примери с прахосмукачки и техника от преди 30 години, когато нещата са били съвсем различни. Не лежа на това ухо наречено марка, както вече споменах, а ползвам каналите за информация и се оглеждам около мен, щото ми е безплатно и полезно.

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.