Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Ще ми трябва захранване 850W+ на добра цена. Предполагам варират около 200-250 лв. Потърсих в em@g, обаче намерих захранване, което е 1000W, но струва необичайно малко ( Цък ). Потърсих и в sky, обаче и там не намерих. В nikem не можах да намеря налично. Може ли да ми предложите някое захранване с добра марка с издръжливост ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно това ми се струва добро, обаче не е налично. Това също ми изглежда добро, но ми е доста пари. Става също да предлагате продукти, които не са налични в интернет магазините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислиш да захранваш с това захранване?

Това също става.

Редактирано от Misty Gates (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти се дават повече пари, взимай EVGA 1000W SuperNOVA 1000 G2 Gold Modular. На сайта на EVGA пише 10 години гаранция, след регистрация. Реално не съм го виждал.Иначе, знам че един приятел копае с такива и много ги хвали, тихи, хладни... be quiet! Power Zone 1000W Bronze BN213

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло за какво ти е 850W захранване? Ако ще копаеш ОК, ама иначе при каквато и да е друга конфигурация с една видеокарта повече от 700-750W не ти трябват. Ето няколко идеи и пише, че ги има налични:EVGA SuperNOVA NEX750B 750W Bronze Обща стойност - 205.00 лв. с ДДСPSU FORTRON AURUM S 700 Обща стойност - 202.69 лв. с ДДСCORSAIR RM 750W RM750 80 PLUS Gold Modular Обща стойност - 229.00 лв. с ДДС

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За копане ще е, обаче се надявах да са по-евтинички. Нещо от сорта на 200-220 (до 250) лв не може ли да се намери ?

Ей го де!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей го ама го няма в наличност! :D

Я кажи какви са видеокартите и колко, защото може да минеш и с друго захранване?

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четири (4) r9 270 ( Инфо)

Евала бе човек ! Можеш да си позволиш 4 x R9 270, а от захранването скъпееш ! :D

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранванията, които ще ти свършат работа ги няма в наличност в iskampc. Аз бих взел 850W Seasonic M12 II Bronze SS-850AM. Звънни и питай. Ако ли не-CORSAIR RM 750W RM750 80 PLUS Gold Modular, предложен от Jotto.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четири (4) r9 270 ( Инфо)

Мда в тази ситуация минимум 850W и за 200-250лв. няма как да вземеш добро захранване. Трябват ти поне 350лв. за да вземеш качествено захранване иначе с китайската бомба(1000W) от Емаг си обречен!

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гадни минйори.... ;D

ако ще е за копане гледай да е Gold/ Platinum ако ще копаш a като марки се ориентирай Seasonic, EVGA ,Corsair.

Мда в тази ситуация минимум 850W и за 200-250лв. няма как да вземеш добро захранване. Трябват ти поне 350лв. за да вземеш качествено захранване иначе с китайската бомба(1000W) от Емаг си обречен!

"Китайска бомба!!!" :D :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз сега избирам захранване за бъдещ домашен риг. Естествено няма да започна с четирите видео карти, а само с две. Но вместо сега да взимам евтино захранване и нататък да се ръся за такова, което да държи 4 карти реших да взема директно захранването и две карти. Сега както се очертава ще е по-добре да взема една карта и захранване и след няколко месеца да взема още видео карти.. Та кое захранване е най-добре за тези 4 видео карти, като сметнем, че ще е за копане ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FSP AURUM PRO 850W - 350 лв. и то като минимум. Ето ти повече инфо - http://www.fsp-europe.com/aurumpro850.php

Коя точно карта ще взимаш? Ако може точния модел?

пс. Гледам че темата е пълна със предложения на неналични захранвания на неактуални цени? Какъв точно е смисъла им? 

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това е най-доброто за тези пари:EVGA 1000W SuperNOVA 1000 G2 Gold Modular Обща стойност - 348.00 лв. с ДДС

Колегата "tahumba" го е предложил същото. Наистина го дават с 10год. гаранция, но в Никем пише само 3год. :ohmy:  Има достатъчно запас 1000W на 12V, напълно модулно, абе с една дума уникално за тези пари!

Попитай за гаранцията, че разликата между 3год. и 10год. си е сериозна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз сега избирам захранване за бъдещ домашен риг. Естествено няма да започна с четирите видео карти, а само с две. Но вместо сега да взимам евтино захранване и нататък да се ръся за такова, което да държи 4 карти реших да взема директно захранването и две карти. Сега както се очертава ще е по-добре да взема една карта и захранване и след няколко месеца да взема още видео карти.. Та кое захранване е най-добре за тези 4 видео карти, като сметнем, че ще е за копане ?

ок, с 2 r9 270?не мисля че си струва за нова машина да взимаш 2 слаби карти това е пълна глупост по добре купи по скъпа единична видеокарта защото няма да имаш проблеми с нови игри/програми няма да хаби толкова много ток и вероятно ще имаш по ниски температури защото не ги правиш на сандвич но това е друг въпрос.

но r9 270 са много економични и не ми се вярва за 2те да са ти нужни повече от 650w

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гаранцията си е 3 години на EVGA. Евентуално при регистрация може да стане 10. Уловката е, че трябва да го пращаш до производителя а не до търговеца. Затова по-добре да го смята за 3 години гаранция. be quiet!, който предложих е с 5 години към търговеца. 

Има някаква китайска джаджа, с която захранванията работят паралелно. Така, сега слагаш едно CORSAIR RM 750W RM750 80 PLUS Gold Modular и после още едно. Получава се 1500W голд за под 500 лева.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3x 270X @1169/1500 на риг със Celeron G1620 харчат точно 585W от контакта на Bronze захранван(~87% КПД), което грубо прави около 510W от захранването, като към 30-40W са горе-долу дъното, процесора и харда, значи за картите остава да кажем грубо 480W/3 = 160W за една 270X. За 4 ще е 640+40 около 680-700W от захранването, значи 750W захранване от висок клас ще стигне, но по-добре се запаси с Asrock Pro BTC H61 или H81 с възможност за 6 карти и EVGA 1000W SuperNOVA 1000 G2 Gold Modular докато не са свършили. Другия вариант е да вземеш една 500W INTEGRA R2 за двете карти и като решиш да вземеш още две да вземеш още едно 500W захранване и едно такова add2psu. Тествано е и върши страхотна работа.

п.п.

FSP Raider 750W четири 7850-ки на 1150/1200 го гасят, а Integra R2 750W си ги държи без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.