Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Значи искам да знам как да си направя бас каса със усилвател и т.н. Попринцип касата ще ми е мн лесна защото се занимавам с ПДЧ-а и такива работи и знам горе-доло как стават работите :wink12: . Но ще ми е трудно да свържа БАС колоната с усилвателя, защото незнам как седят нещата там :no-no: . Ако може някой да ми обясни колкото се може по-подробно кое да свържа, как да го свържа и каде да го свържа. Горе-доло знам, ама искам да се посаветвам и с вас за да не объргам нещата, не че има кой знае какво за объркване :D

Ето я и БАС колоната :)post-347415-0-60616100-1393519019_thumb.post-347415-0-69280500-1393519020_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Valentin Kacikov

Това което искаш да направиш е доста трудно и сложно предлагам ти да си направиш каса да си монтираш говорителя и да си вземеш отделно усилвател защото частите който са ти нужни не са много евтини по добре си вземи отделно усилвате.Това което искаш на направиш не става така лесно.Нужни са много неща и уреди за замерване и просто много материали и доста труд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Valentin Kacikov

Това което искаш да направиш е доста трудно и сложно предлагам ти да си направиш каса да си монтираш говорителя и да си вземеш отделно усилвател защото частите който са ти нужни не са много евтини по добре си вземи отделно усилвате.Това което искаш на направиш не става така лесно.Нужни са много неща и уреди за замерване и просто много материали и доста труд.

Ооо Мс, вече си мислех че никой няма да ми отговори :/ :D Иначе мс, ще пробвам като направя първо касата с говорителя, а после вече ще го мисля усилвателя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Валентин Кънчев
      Здравейте!
      Настроих се вече да си купя първата кола, обаче не съм запознат изобщо и не знам как стават нещата. Допитах се до няколко човека и получих все различни отговори, за това реших да се допитам и до вас.
      Случая е следния:
      Да речем, че аз съм от град "А"
      Харесал съм си кола, нов внос в някоя авто къща в град "Б"
      Какво следва оттук нататък?
      Моля, ако някой изяви желание, да ми обясни стъпка по стъпка :)
      Благодаря!
    • от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
    • от мария0401
      Здравейте, не знам как да започна. Объркана съм. Трябва ми съвет..аз съм на 17 наскоро разбрах,че имам още една сестра..никога не съм я виждала.При раждането й баба ми я е дала на някой без майка ми да знае..замислих се как може да има такива хора да дадат внучка си при раждането на някакъв човек без никой да знае..казаха ми ,че майка ми я е кръстила Доротея родена е 2004 година.Умирам от желание да разбера къде е ,да я познавам,да видя как се грижат за нея..не знам как да я намеря...винаги когато се опитам да говоря с майка ми тя започва да плаче...не може да ми кажи нищо опитва се,но я боли твърде много..много искам да я намеря...
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.