Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не видях тема за nokia lumia 920,ако има такава,се извинявам.Приятелят ми има юбилей скоро и искам да му купя смартфон,та се колебая между тази нокия и lg optimus l9 ii d605? Който разбира от мобилни телефони ...аз нищо не разбирам :D !Или пък някакъв друг телефон в диапазон 500-600 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина държиш на приятела си, недей го наказва така жестоко със смартфон с Windows phone опер. система.Взимай LG-то или нещо друго, но не прави грешката да е с Win phone!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в тази тема са дадени много добри предложения за телефони за  тази сума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина държиш на приятела си, недей го наказва така жестоко със смартфон с Windows phone опер. система.Взимай LG-то или нещо друго, но не прави грешката да е с Win phone!!!!!!!!!

Всъщност 920-ката е много добър телефон, но аз бих изчакал тези с WP8.1

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност 920-ката е много добър телефон, но аз бих изчакал тези с WP8.1

Като телефон е страхотен, за сметка на операционната система, за която смятам че компромис не трябва да се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като телефон е страхотен, за сметка на операционната система, за която смятам че компромис не трябва да се прави.

Затова казах да изчака WP8.1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И някой ще каже ли какво и е на ОС Windows Phone 8? Или просто щото някой си мисли, че Android е отворена система и всичко там супер добре. Говорете първо с потребители и на двете системи и тогава коментирайте. Ако разгледате и коментарите в другите теми, ще видите че който е предпочел Windows никога повече не би се върнал на "великият" Android. Но все пак хората сме като овцете ;) когато един каже, че нещо може би да е готино, всички се съгласяваме с него ;) А конкретно за модела 920 си е много готин, но е малко голям. Виж 925 може би е по-добрият вариант. За сравнението LG и Nokia е излишно да говорим. Погледнете изработката на телефони от двете марки и сами ще прецените, както за техническите харакатеристики така и за дизайна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.