Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Следната ситуация:

Ползвам Logmein за отдалечен достъп. Имам един софтуер, който е инсталиран в друг град. Този софтуер изисква CD при първоначално стартиране, за да се активира. Това леко забравих да го направя, докато бях там. Има ли начин през моето CD да го активирам там?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следната ситуация:

Ползвам Logmein за отдалечен достъп. Имам един софтуер, който е инсталиран в друг град. Този софтуер изисква CD при първоначално стартиране, за да се активира. Това леко забравих да го направя, докато бях там. Има ли начин през моето CD да го активирам там?

Няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следната ситуация:

Може след като сте влезли да монтирате вашето СД като устройство на отдалечения компютър. Повечето програми за отдалечен достъп го позволяват, а как се прави - в хелпа на програмата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко да се доуточните какво искате да направите ? Каква е ОС, кое се опитвате да достъпите, с коя програма ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не съм бил прав, като казах, че не може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

windows 7.  Програмата я има инсталирана на отдалечения компп, но няма да се пусне, без CD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става според мен . Решението щом имате при вас си ди то слагате го , но предварително ви трябва magic iso да е инсталирана. Десен бутон на си ди то и си правите исо от си ди или диви ди после го рпащате на другия комп файла и с някакъв софтуер го маунтвате исото след като ви поиска си ди то програмата .

Към автора на темата. Моля ви се махнете си сайта от подписа нода ми показва троянец, като се опитам да вляза в него .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

windows 7.  Програмата я има инсталирана на отдалечения компп, но няма да се пусне, без CD.

През ФТП/Апаче може да качиш имиджа на CD-то, и да го маунтнеш с някоя програма при нужда. А защо си избрал Window$ за хостваща машина ми е много чудно. Слагай един Debian/Ubuntu Server и през SSH командвай отдалечено.

Към автора на темата. Моля ви се махнете си сайта от подписа нода ми показва троянец, като се опитам да вляза в него .

Сигурно е фалшива тревога, ама няма начин как да разбера. :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става с iso - та. Пробвал съм вече. Програмите са скъпи и имат защити.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става с iso - та. Пробвал съм вече. Програмите са скъпи и имат защити.

Тук има бърнаваре фрее http://pcsupport.about.com/od/software-tools/a/create-iso-image-file.htm и софтуер за маунтване на исо http://www.magiciso.com/tutorials/miso-magicdisc-overview.htm

Ако има там човек след като направите исото да го запише на диск и да го постави не виждам начин да не се получи , но въпроса е има ли човек там?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.