Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте търся дарйвера за biostar grup  P4M90-M7A благодаря на всички предварително.

Редактирано от predstoi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

търсих но не намерих

Къде търси? Ето, от тук: http://www.biostar.com.tw/app/en/support/download.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е немога  помогнете ми

Жалко.Трябвало е да търсите по-упорито.Например така.

това не е трудно ама после  покажи до край

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е търсил колега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина ли не можете? Опитахте ли поне?

Добре де,напишете в Гугъл "biostar grup  P4M90-M7A" и натиснете Enter. 

Ще ви се отворят много страници.Най-горе,първият линк ви води директно в страницата на производителя на дъното и отваря точно страницата на дъното.Избирате Download,и после избирате Drivers.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ви се отворят много страници.Най-горе,първият линк ви води директно в страницата на производителя на дъното и отваря точно страницата на дъното.Избирате Download,и после избирате Drivers.

дано да стане, нова съм затова така знам че ви е смешно на всички ама така мерси ще видим кво ше стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дано да стане, нова съм затова така знам че ви е смешно на всички ама така мерси ще видим кво ше стане.

чипсета първо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кураж,и ние сме нови.Но пък не сме се побоели да го свършим това сами.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама това не е същото дъно изтеглих инсталирам и ми дава грешка някаква

Не е търсил колега.

тук този модел неможах да го намера търся

Кураж,и ние сме нови.Но пък не сме се побоели да го свършим това сами.

много си лош може да ми дадеш линк примерно директен или да ми кажаеш как точно става да на уча нещо от вас  поне тук кавелерствайте .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво беше да ни кажете каква грешка ви дава? И на кой драйвер? Съобразихте ли драйвера според операционната система,която имате?След като това не е дъното,тогава как можем да ви помогнем?Инсталирайте си програмата Speccy,пуснете я да сканира и после ни кажете какво пише за дъното ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво беше да ни кажете каква грешка ви дава? И на кой драйвер? Съобразихте ли драйвера според операционната система,която имате?След като това не е дъното,тогава как можем да ви помогнем?Инсталирайте си програмата Speccy,пуснете я да сканира и после ни кажете какво пише за дъното ви.

biostar  group  P4M90-M7A (soket 775) благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

biostar  group  P4M90-M7A (soket 775) благодаря

Може ли да кажете грешката, която ви дава, разгледах близките дъна, те имат само един файл за чипсет, и отгоре на това се казва по един и същи начин. Имайте предвид, че ако не инсталирате първо драйвера за чипсета може да плюе грешки за другите компоненти.

А и всъщност коя е операционната система за всеки случай да споменете.

Редактирано от bluelight (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колега ще помогнеш ли heelp

Може ли да кажете грешката, която ви дава, разгледах близките дъна, те имат само един файл за чипсет, и отгоре на това се казва по един и същи начин. Имайте предвид, че ако не инсталирате първо драйвера за чипсета може да плюе грешки за другите компоненти.

А и всъщност коя е операционната система за всеки случай да споменете.

xp 32 bita sp3

xp 32 bita sp3 на мен ми трябва само  драйвер за видеото изтрих го без да искма и затова .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

xp 32 bita sp3

Добре де, защо се подигравате с толкова хора, 15 коментара докато изплюете какво е станало, и какво се търси.

Видеото ви е вградено и също е един и същи файл за близките дъна, и или не сваляте файла за Operating System:Windows 2000/ XP x86/ Server 2003 x86 или предполагам имате външно видео - в този случай ни трябва хардуерен индефикатор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, защо се подигравате с толкова хора, 15 коментара докато изплюете какво е станало, и какво се търси.

Видеото ви е вградено и също е един и същи файл за близките дъна, и или не сваляте файла за Operating System:Windows 2000/ XP x86/ Server 2003 x86 или предполагам имате външно видео - в този случай ни трябва хардуерен индефикатор.

не се подигарвам как така ще се подигравам , пробвах по тази начин съветникът ми изписва следното  хардуерът не инсталиран защото съветникът неможа да намери необходимото устройство, да видеото е вградено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не се подигарвам как така ще се подигравам , пробвах по тази начин съветникът ми изписва следното  хардуерът не инсталиран защото съветникът неможа да намери необходимото устройство, да видеото е вградено

инсталирайте първо драйвера за чипсета, след това за вграденото видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталирайте първо драйвера за чипсета, след това за вграденото видео.

благодаря оправих се от съвсем дръга дана платка взех драйвер за видеото трябваше да обърна внимания на надписа soket благодаря отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря оправих се от съвсем дръга дана платка взех драйвер за видеото трябваше да обърна внимания на надписа soket благодаря отново.

Поне посочете коя е била дънната платка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.