Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Оля Илиева

Молба (съвет) за закупуване на 3D LED телевизор според размера на секцията?

Препоръчан отговор

Здравейте приятели! Нова съм във форума и това е първата ми тема, която пускам защото не открих отговор на моя въпрос в останалите теми. Въпроса ми е какъв телевизор да си взема, за да може да влезе в мястото направено за него в секцията. Размерите са 90см. ширина, 60см. височина и 45см. дълбочина! Въпроса е да има разстояние за вентилация (до колкото знам така се казваше), да има 3D и да е LED, а бюджета е 800лв. (в краен случай макс. 850лв.)!Ще се радвам ако ме насочите, какъв телевизор да си взема, благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и 37 инча ще стане ,но поради изискванията и твърде ограничения бюджет  аз не виждам друга алтернатива освен този !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението. Напълно се вмества в бюджета, а и предполагам няма да му пречи малкото пространство на секцията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението. Напълно се вмества в бюджета, а и предполагам няма да му пречи малкото пространство на секцията.

Мястото е достатъчно! Ето Ви все пак още 2 предложения,едното от които е малко над бюджета,но все пак да имате право на избор,който е твърде ограничен спрямо изискванията,но все пак...

1.Този - като този няма смарт функции!

2.Този - малко над бюджета!

Аз за тези Ви изисквания бих се спрял на първото предложение от първия ми пост,ако не може да си позволите над определената сума,а иначе на Philips-a от второто ми предложение сега,но ....избора си е Ваш!

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря отново. Спрях се на LG-то. Не, че Филипса не ми харесва, но до колкото видях LG-то е с 4бр. очила, а за Филипса ще се наложи да купя още 2бр., за да станат и те четири, което ще натовари още повече бюджета.

Радвам се, че ми обърнахте внимание при наличието на толкова много теми за телевизори тук :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря отново. Спрях се на LG-то. Не, че Филипса не ми харесва, но до колкото видях LG-то е с 4бр. очила, а за Филипса ще се наложи да купя още 2бр., за да станат и те четири, което ще натовари още повече бюджета.

Радвам се, че ми обърнахте внимание при наличието на толкова много теми за телевизори тук :)

Еми дано съм бил полезен!За тази сума и изисквания -става :)

Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.