Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Искам да си сложа по стара версия например 4.2,но не иска да ме впише върти се постоянно и по едно време дава че не може да се свърже.Стариверсии не могат да работят ли вече или е друго нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майкрософт не ги интересува какво искаш ти или който и да било друг и  са взели мерки за мераклиите  да  не се ползват старите версии .

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи това е порпинцип така не е в мен проблема.Аз единствено  5.3.0.116 успях да подкарам другите не тръгват.А ми се щеше 4.2 че май най не товари!Писна ми тея новите да ми вземат 50% от процесора при разговор!

Редактирано от trifon81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи това е порпинцип така не е в мен проблема.Аз единствено  5.3.0.116 успях да подкарам другите не тръгват.А ми се щеше 4.2 че май най не товари!Писна ми тея новите да ми вземат 50% от процесора при разговор!

4.2 тръгва,само ако системата е ново инсталирана и да не е пробвана преди това нова версия на скайп.Недостатъка на тази версия е,че когато направиш видео разговор със събеседник,който е с модерен телефон(със скайп),тогава не получаваш видео.Дава само черен фон,вместо картина.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4.2 тръгва,само ако системата е ново инсталирана.Обаче и да не е пробвана преди това нова версия на скайп.

Моята система е снощи инсталирана,но имах нова версия която я махнах с рево я деинсталирах с дълбоко сканиране.Но пак не става!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като че ли вървим към заплащането на лиценза и скоро

И това остава да направят тея от Майкрософт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае от коя версия е въведен минипрозореца-картина при видео разговор,който се появява коагато скайп е на заден план?По точно във версия 5.3 дали трябва да го има!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз карам все още на 3.8.188 и нямам проблеми. Само не излиза камерата от тези с новите версии.

И на oldapps са оставили само няколкото последни версии и са махнали всичко по-старо. Гадове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.