Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,знам че има много такива теми,но не намерих нищо полезно.И така,кажете ми една конфигурация за игри от 900 до 1000 лв без монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни конфигурацията на Нико и после се разходи из темите и ми кажи колко пъти си я видял . Мързи те да гледаш а как не те домързя  да пишеш се чудя?

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.emag.bg/nastolen-kompjut-r-serioux-extreme-v10-s-procesor-intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i5-3350p-3-10ghz-6gb-hdd-1tb-nvidia-geforce-gtx650-1gb-serioux-extreme-v10/pd/E37M0BBBM/ този дали ще е добър за игри като Castlevania lord of shadow 2,LoL,battlefield 4,call of duty ghosts ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора да кажем, че е добър, въпреки че е от старо поколение. Видеокартата ще дойде слабичка. Дъното най-вероятно е най-евтиното с H61 чипсет. Захранването е някое жълто, според описанието ''500''W. Кутията е кофти вариант. Е, все пак получаваш и мишка и клавиатура. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора да кажем, че е добър, въпреки че е от старо поколение. Видеокартата ще дойде слабичка. Дъното най-вероятно е най-евтиното с H61 чипсет. Захранването е някое жълто, според описанието ''500''W. Кутията е кофти вариант. Е, все пак получаваш и мишка и клавиатура. :P

ок кажете една готова конфигурация за игри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок кажете една готова конфигурация за игри

Ами готовите конфигурации не са добър избор, особено щом ще е за игри. По-горе казах защо. Конфигурациите, които предложихме ще пристигнат сглобени, ако им кажеш, ще получиш отделна гаранция за всеки един компонент и без лепенки по кутията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момче кажи какви  игри играеш поне да могат хората адекватно да ти предложат  и  конфигурацията.  То и морския шах е игра и Кризис 3 също е игра и разликата между двете е огромна. Има и флаш игри и  всякакви други игри. Предпочитания имаш ли за нещо ? Много ти е постно питането да ти кажа.  Има си тертип  за  пускане на тема в раздела принципно който ти си  пропуснал даже и да погледнеш от мързел и от бързане да си зададеш фундаменталния въпрос на който е отговорено в 30 други теми за 1 месец. Модераторите от Хардуер  влизат ли изобщо в тоя раздел ? Конфигурацията  на колегата Нико е  супер  за тия пари и  ако искаш  примерно да си на АМД  смени дъното и процесора само  и пак ще си в бюджета. То е голяма философия да замести 2  елемента от 10 общо.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момче кажи какви  игри играеш поне да могат хората адекватно да ти предложат  и  конфигурацията.  То и морския шах е игра и Кризис 3 също е игра и разликата между двете е огромна. Има и флаш игри и  всякакви други игри. Предпочитания имаш ли за нещо ? Много ти е постно питането да ти кажа. 

По-горе съм казал:Castlevania:Lord of Shadow II,Battlefield 4,Need for speed,Call of duty:Ghosts и други подобни

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук присъстват много яки игри и ще трябва да се наблегне повече на видеокарта и RAM  памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за 1000 лева не го виждам колко много може да наблегне на видео различно от предложените в темата. Видеото и процесора само са 670 лева  и за другото не остана кой знае колко .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

G.SKILL 2x4G Ares 1600MHz CL9 1.5V F3-1600C9D-8GAO ASUS GTX750TI-OC-2GD5 COOLERMASTER Force 500 PSU FORTRON AURUM S 600 1.5T SG  SATA 6G 64M 7200 AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ ASUS M5A97 LE /AMD970/AM3+ Обща стойност - 1 149.23 лв. с ДДС

Да можеш след време да сложиш и някоя и друга платка на дъното и  2 видео карти ако искаш а защо не и клок  да направиш с подходящия за целта охладител.  Това ти е златната среда  а от тука на долу  са ти компромисите с частите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

G.SKILL 2x4G Ares 1600MHz CL9 1.5V F3-1600C9D-8GAOASUS GTX750TI-OC-2GD5COOLERMASTER Force 500PSU FORTRON AURUM S 6001.5T SG  SATA 6G 64M 7200AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ASUS M5A97 LE /AMD970/AM3+Обща стойност - 1 149.23 лв. с ДДС

Да можеш след време да сложиш и някоя и друга платка на дъното и  2 видео карти ако искаш а защо не и клок  да направиш с подходящия за целта охладител.  Това ти е златната среда  а от тука на долу  са ти компромисите с частите.

Защо не спреш с напъните?! Колегите горе са предложили 5 пъти по-читави конфигурации, но и ти да се отчетеш! На тоя хубав процесор си позиционирал супер смешна картичка, скапана кутия, мизерно дъно(не си мисли, че като е на Асус е страхотно), излишно голям хард и безмислено захранване. И като пуснаха Никем памети на G.Skill та дай да сме модерни. Скоро дори от новобранците не бях виждал по-скапана конфигурация! Това не ти е Линукс - с един лек размах да си конфигурираш всичко. Не стават така нещата.

Апропо: лека вечер! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:
CM ELITE 372 BLACK NO PSU Не е кой знае какво но е хубава.

Обща стойност - 998.93 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не се напъвам  никак даже. Не ми е цел да  споря с никой за конфигурации  но е факт ,че дъната са им орязани от към слотове само и само да влезнат в бюджета без мисъл за  ъпгрейд на каквото и да било.  Хубавото захранване и памет ще са си хубави и след 3 години  и  няма да имаш проблем с  шумове,токове и  други подобни неща. Тоя процесор не е нищо кой знае какво с цена от 100$ а си най обикновен средно позициониран  такъв. Видео картата е с  хубаво охлаждане  което е гаранция за тишина и дълготрайност.  Май само на интереси и мераци го докарваш  на Хардуер и си до там . И да говориш за кутии при положение ,че ти си с  такава за 30 $  :) И монитор трябва да си купи поне за 250 лева някой  смотан ТN  ,че иначе зле работата. И като гледам има хора с много по -слаби карти и същия процесор та може да ги питаш тях как играят и защо са се прекарали да си купят процесора с такива евтини карти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NE. 

NE. 

Napravo vzimai edin Asus gtx 780 za 900 leva i eto ti mashinata ;D ;D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не се напъвам  никак даже. Не ми е цел да  споря с никой за конфигурации  но е факт ,че дъната са им орязани от към слотове само и само да влезнат в бюджета без мисъл за  ъпгрейд на каквото и да било.  Хубавото захранване и памет ще са си хубави и след 3 години  и  няма да имаш проблем с  шумове,токове и  други подобни неща. Тоя процесор не е нищо кой знае какво с цена от 100$ а си най обикновен средно позициониран  такъв. Видео картата е с  хубаво охлаждане  което е гаранция за тишина и дълготрайност.  Май само на интереси и мераци го докарваш  на Хардуер и си до там . И да говориш за кутии при положение ,че ти си с  такава за 30 $  :) И монитор трябва да си купи поне за 250 лева някой  смотан ТN  ,че иначе зле работата. И като гледам има хора с много по -слаби карти и същия процесор та може да ги питаш тях как играят и защо са се прекарали да си купят процесора с такива евтини карти.

Аз ли съм се прекарал със fx6300 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XECUTIONER

казва ,че комбинацията от fx6300 с GTX750Ti  е прекарване и за него трябва  карта много  по -различна. За мен лично не си се прекарал защото утре ако  речеш може да си сложиш  много  по мощна карта и да не сменяш процесора ама това са мои  мисли и не ангажирам никой с тях. Много ще ми е интересно  да му видя визията  за  2 години напред  в една конфигурация. На 90% съм сигурен ,че пусналия темата ще  купи някой сбирщайн от марекета или емаг  и  изобщо няма да вземе под внимание пуснатите тука предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успокой топката, не злобей! Не ми е за цел да се заяждам с теб или да се обиждаме. Просто ти показвам слабите места. Нито аз паса трева, нито някои други съфорумци, за да ми споменаваш моя избор за настолен компютър! Такова заяждане на дребно го приемам като слабост(а инак ербап го даваш). Защо сега да взима по-слаба карта, като бюджета позволява доста по-добра?! То е ясно, че на тоя процесор може да му лепнеш доста по-бърза такава, но ти здраво си противоречиш! Няма повече да се занимавам с теб, защото си поредния дървен философ влязъл във форума да си начеше крастата и най-вече езика!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel® CoreTM i5-4440, 3.1GHz, Haswell, 6MB, Socket 1150, Box

ASROCK H81M, H81, DDR III 1600/1333, DVI, HDMI, SATA III, USB 3.0, GLAN, LGA1150

GEIL 4GB DDR III 1600 /BULK/

TOSHIBA 500GB 7200rpm 32MB SATA III, DT01ACA050

POWERCOLOR 2048M R9 270 TURBO DUO, AXR9 270 2GBD5-TDHE/OC PCI-E 3.0

COOLER MASTER N200 Black, USB 3.0, w/o PSU

FORTRON RAIDER 550 SILVER, 550W

Общо 1020лв. , като само процесора е от емаг(за него доставката е безплатна) , а всички останали части от скай.

Това лично според моите разбирания е максимума за бюджета ,като след време можете да добавите още една плочка рам и конфигурацията да има завършен вид!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel® CoreTM i5-4440, 3.1GHz, Haswell, 6MB, Socket 1150, Box

ASROCK H81M, H81, DDR III 1600/1333, DVI, HDMI, SATA III, USB 3.0, GLAN, LGA1150

GEIL 4GB DDR III 1600 /BULK/

TOSHIBA 500GB 7200rpm 32MB SATA III, DT01ACA050

POWERCOLOR 2048M R9 270 TURBO DUO, AXR9 270 2GBD5-TDHE/OC PCI-E 3.0

COOLER MASTER N200 Black, USB 3.0, w/o PSU

FORTRON RAIDER 550 SILVER, 550W

Общо 1020лв. , като само процесора е от емаг(за него доставката е безплатна) , а всички останали части от скай.

Това лично според моите разбирания е максимума за бюджета ,като след време можете да добавите още една плочка рам и конфигурацията да има завършен вид!

Мерси,но дали ще става за Castlevania:lord of shadow 2 или battlefield 4

А ако сложа тоя рам http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&path=1_11&product_id=1078 и тоя процесор http://www.emag.bg/procesor-intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i5-4570-3-20ghz-haswell-socket-1150-box-bx80646i54570/pd/EMZB0BBBM/ няма ли да е по-добре

Редактирано от -dani0007- (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да взимаш 4570 разлика няма да усетиш от 4440 а рамта е по-добре да е 2х4 не че ще усетиш някаква разлика но е по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.