Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Мой приятел си купи наскоро таблет LG V500 (http://www.lg.com/uk/tablets/lg-V500) и много го хвали. Каза че струвал около 550 лева. Според вас заслужава ли си съотношението цена/качество?

Благодаря ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ползвам и тествам почти всичко ново на пазара, конкретно моделът мн. ми допадна откъм бързина и контраст, но единствено минус ще изтъкна понеже дисплеят е по-голям батерията пада сравнително бързо с постоянна работа! Издържаше ми някъде 6 часа, докато например Нексус 7 2013 ми държи около 10 часа! Плюс на LG е слотът за карти и металния финиш, но пък трудно се намира оригинален калъф за него!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ползвам и тествам почти всичко ново на пазара, конкретно моделът мн. ми допадна откъм бързина и контраст, но единствено минус ще изтъкна понеже дисплеят е по-голям батерията пада сравнително бързо с постоянна работа! Издържаше ми някъде 6 часа, докато например Нексус 7 2013 ми държи около 10 часа! Плюс на LG е слотът за карти и металния финиш, но пък трудно се намира оригинален калъф за него!

Няма какво повече да добавя. За тези пари просто е много добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А вярно ли е, че дисплея му е Retina? Това не е ли само при IPad?

Не няма Retina дисплей, но е контрастен! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.