Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,имам процесор intel q9400 купих дъно  intel DG43RK монтирах му останалите части от старото ми пц видео карта AMD Radeon HD 6670  (2048 MB),захранване 460в,рам памет 1х4гб и 1х2гб, и като го стартирам перката завърта за малко спира пак завърта  пак спира и само така и 3 пъти бип бип бип спира за секунда и пак 3 пъти бип бип бип. Видеокартата си върти,процесора си загрява и не ще да тръгне.Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай една по една частите като започнеш само с процесор и дъно. Постепенно добавяш останалите части, като се ослушваш за пост сигнала. Ако няма рекация, то дефектната част ще се разбере коя е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай една по една частите като започнеш само с процесор и дъно. Постепенно добавяш останалите части, като се ослушваш за пост сигнала. Ако няма рекация, то дефектната част ще се разбере коя е.

Купих ново дъно на него си потегли както трябва ама за какво ли не ще да тръгне на другото и то е чисто ново купувано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих ново дъно на него си потегли както трябва ама за какво ли не ще да тръгне на другото и то е чисто ново купувано.

Има възможност да е дефектно другото, тествай ако трябва връщай с гаранцията...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има възможност да е дефектно другото, тествай ако трябва връщай с гаранцията...

Поръчвах го от ebay и е малко сложно с връщането писах му той каза търси представители на интел във вашия град такива работи и не ми се разправа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудна работа - не мога да те посъветвам нищо, освен да го водиш на сервиз. То е ясно че ще се бръкнеш по джоба, щом нямаш гаранция. Няма причина същите части да работят на едно дъно, а на друго не !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудна работа - не мога да те посъветвам нищо, освен да го водиш на сервиз. То е ясно че ще се бръкнеш по джоба, щом нямаш гаранция. Няма причина същите части да работят на едно дъно, а на друго не !

Мерси много,ще го мисля нещо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.