Премини към съдържанието
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bulio911
      Искам да ви попитам ще ми пасне ли това видео на дъното, ще влезне ли в кутията и захранването ще стигне ли?
      SAPPHIRE DUAL-X Radeon R9 280X DirectX 11.2 3GB 384-Bit GDDR5
      В момента конфигурацията ми е такава 
      Дъно: Gigabyte GA-780T-D3L
      Процесор: Amd Fx-6300, 3.50 GHz, 8MB, Socket AM3
      Видеокарта: GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCIe
      Захранване: http://www.njoy.ro/PSU/600wrx
      Рам памет: 8GB не знам подробности за нея
      Хард диск: Seagate HDD ST1000DM003 1TB 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5"
      Кутия: Colorful PS-601  http://gtsmarket.com/Компютърна кутия Colorful PS-601
      И евентуално ако пасне какво ще постигна с поставянето и ? Примерно ще подкарам ли GTA V, Battlefield 1 на ултра настройки ?
    • от icaka9
      Значи хора имам 2 въпроса...първият е относно Видеокартата от системата ми в подписа, която искам да овърклокна но не съм съгурен дали мога да го направя със съответното захранване ??? принципно TDP-то и е 90W, а на старата TDP и беше 106W и захранването я хранеше стабилно....та за това се чудя(имам специализиран софтуер OC Guru II) и вторият ми въпрос е: понеже виждам, че AMD са пуснали нов процесор за сокет FM2+ а именно Athlon X4 880K, който е на стойност около 180 лева....дали си струва ъпгрейда от x4 750k на такъв ?? понеже по този начин няма да ми се налага да сменям дъно...или по добре да бягам към интел ?? Благодаря на отзовалите се
    • от Амдфен
      Мисля този или следващия месец да си сглобя едно пц,но съм начинаещ,та се чудя дали всички части съвпадат. Относно защо амд, да кажем че ги предпочитам пред интел за моя ценови клас пц...Еми кажете дали всичко е ок с тази конфигурация и дали си струва.
      AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ Обща стойност - 217.23 лв. с ДДС
      GB-970A-DS3P-AM3/]GB 970A-DS3P/AM3+ Обща стойност - 139.09 лв. с ДДС
      4G-DDR3-1600-KINGST-HYPER-SAVG/]4G DDR3 1600 KINGST HYPER SAVG х2Обща стойност - 83.84 лв. с ДДС
      components/TOSHIBA-DT01ACA050-500GB-32MB-DT01ACA050/]TOSHIBA DT01ACA050 500GB 32MB DT01ACA050 Обща стойност - 82.79 лв. с ДДС
      PALIT-GTX960-JETSTREAM-2G/]PALIT GTX960 JETSTREAM 2G b]Обща стойност - 391.09 лв. с ДДС
      DeepCool-PSU-500W-Bronze---DA500/]DeepCool PSU 500W Bronze - DA500 Обща стойност - 93.16 лв. с ДДС
      Thermaltake-Versa-H13-Window-M-ATX-Gaming-Case/]Thermaltake Versa H13 Window M-ATX Gaming Case Обща стойност - 84.36 лв. с ДДС
      Всичко
       е 1070лв. с ддс.Компа е за игри ест. 
    • от lolrelax
      Здравейте, от няколко дни съм с ново видео и със следната конфигурация:
      RAIDMAX AC700W 80 PLUS BRONZE
      2x2 + 2x1 Corsair DDR 2 @ 800 MHz
      Q6660 @ 3.2 GHz 1.275V + Arctic Freezer Xtreme rev 2.0 -> 52C след 30 мин Prime 95.
      SSD ADATA SP 800 - 32 GB или нещо подобно
      ASUS P5Q PRO
      WD BLUE 1 TB 7200 RPM / 64 MB
      2 монитора - 1 на HDMI 1 на DVI (1920x1080 16:9)
      ASUS R9 270 2 GB Direct CU II OC - държи към 52С в Idle на GPU Diode сензора и перките въртят на 15-18%, при товар дига до 67-69С и 50-55% перки. Нормална ли е тази Idle температура? Под Idle имам предвид сърфиране, youtube, skype...

Та проблема е следния: На абсолютно random принцип при игра на League of Legends - играта забива понякога през 15 минути, понякога и 3 часа няма проблем, изхвърля ме от игра и след 10-15 секунди ме alt+Tab автоматично като статута на лигата в Task Manager-а е Not Responding. Няма съобщение от Windows за крашване на драйвери или нещо подобно. Няма сини екрани или саморестартиране. Като се върна в игра имам странни черни петна около мишката и едни подобни на артефакти random линии по екрана, които се движат като бъркани конци, незнам и аз как да ги опиша. При рестарт всичко се оправя и така до следващия bug / crash... Пробвах с последните Crimson драйвери от Jan 2016 - същата работа, пробвах и с драйверите от диска (стара версия 13.xx.xx), с който дойде видеото - малко по-рядко ги дава тези проблеми, но ги има пак. Този проблем го забелязах само при League of Legends, но други ирги (CS:GO / BF4) не съм играл над час, че да заключа подобно нещо.
      Ако някой по-запознат с новите AMD-та може да ме светне ще ми е от полза. Това Driver проблем ли е - тези подобни на артефакти симптоми?
      Windows 7 SP1 64 bit ULTIMATE -> ъпдейтнат до 12.01.2016.
    • от Eden Ilko
      Добър вечер. Модератора ми каза да публикувам тази тема в антивирусната секция на форума.
      Не съм наясно какво трябва да направя и се извинявам ако звуча като глупак . 
      Купих си нов лаптоп HP Probook 450 G2 (вижте прикаченият файл за инфо за процесора)
      и видео :
      Вградено : Intel® HD graphics 5500
      Външно : AMD Radeon R5 M255 (2GB)

Имам следния проблем-значи инсталирах си driver-а на видеокартата на Интел,после на чипсета,после NEt.framework 4.5, и чак накрая на АМД  от сайта на HP(всичките са точно за този модел лаптоп) и като пусна някоя игра примерно FIFA 14 играта ми върви всичко е идеално. Но когато рестартирам лаптопа и пусна играта отново играта засича и АМД то явно не се включва . за да мога да си играя трябва след всеки рестарт на лаптопа да си инсталирам driver-a на АМД наново.
      Как мога да го оправя това . също така като инсталирам driver-a накрая ми дава следната грешка : вижте втория прикачен файл.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.