Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте трябва ми Driver за звукава карта.... Analog Devices AD1981B(heart) @ Intel 82801DB ICH4 - AC'97 Audio Controller [A-1]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я си кажи най-добре модела на дъното.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че линка не е от производителя. Но си позволявам да го предоставя.

Тъй като не намерих официален. Цък.

П.П. Пък не се знае и дали ще проработи. Ако е за по нова ОС, като Windows 7 (автора не казва), може и да е безполезен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че линка не е от производителя. Но си позволявам да го предоставя.

Тъй като не намерих официален. Цък.

П.П. Пък не се знае и дали ще проработи. Ако е за по нова ОС, като Windows 7 (автора не казва), може и да е безполезен.

ОС е Windows Xp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОС е Windows Xp

Опитайте да го инсталирате, тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не работи

Не разбирам испански (поне така си мисля), но във архива пише  следното: първо да се инсталира драйвера  WDM_A403_.exe,

след което от другия архив файла vinyl_audiocodec_v680b.rar.

Съответно разархивирате го, и инсталирате и него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти препоръчам тази програма за намиране на драйвъри 3DP Chip!

Успех! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от taika
      Здравейте, искам да попитам дали е проблем, ако видео картата ми (Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB) при натоварване, предимно при игри (от рода на GTA 5, Assassin's Creed Origin, Need For Speed Payback) е нормално и безопасно за нея да е натоварена на 99%?
      Процесор: i7-7770HQ 2.80 GHz
      RAM: 8 GB
      (Lenovo Legion Y520)
      Благорадя!
    • от Ne sum az
      Здравейте. Искам да подобря звука на компютъра но не съм въобще запознат с аудио сферата. Засега съм си избрал тези слушалки. Знам че за тях ще имам нужда от усилвател и имам някакъв вкъщи - Yamaha AX-470 които е огромен и имам само захранващият кабел за него. (нямам никаква идея как се работи с него). Само трябва да си избера някаква Звукова карта или USB DAC. Разбрах че звуковите карти се смущават от целия този ток които е в кутията като този проблем го нямаме при DAC-овете. Но от друга страна не мога да намеря един DAC на изгодна цена. Като мисля че ви стана ясно че нямам никакви намерения да се занимавам професионално търся нещо което просто да е най-оптимално и да е добро качество за цената си. Засега съм си харесал само тази Звукова карта и нямам идея за добър DAC. Отворен съм за предложения.
      Благодаря на всички !
    • от Александър Банов
      Здравейте. 3.5мм порта на дъното не работи от около 2 години мисля че беше от прекалено натискане или нещо такава, както и да е. До сега съм карал само със слушалки с USB.
      Имам и усилвател но нямам никаква идея как стоят нещата с аудио техниката и за това пиша.
      Мисля да закупя и някакви нови слушалки като тези тук.
      а ако разбера как да работя с  усилвател обмислям това.
      Какво може да се направи за да мога да ползвам 3.5мм слушалки с компютъра външна звукова карта ли ми трябва и това тук такова ли е :  
      ако не е какво е? И ако използвам външна звукова карта дали ще се загуби някакво качество на звука.
      Благодаря на всички.
    • от cybercop
      Ако някой ползва драйвър на Nvidia, свален, като .run файл от официалната страница, моля да ми каже, задължително ли е убиването на X сървъра по време на инсталацията. Става въпрос за 340 драйвър, който ползвам за G210 на най- експлоатираната си машина. Другото, което ме интересува е, има ли ограничения за ядрото. Конкретно ме интересува 2.6.32.ххх. В новите дистрибуции, инсталирам драйвърите от хранилищата и не ми се е налагало да ги свалям от външен източник. Не убивам и графичния сървър, а само рестартирам машината.
      Благодаря предварително за отговорите !
    • от StarLeofN2
      Здравейте , трябва ми помощ с намирането на драйвър за тъчпада на Asus X550LN  . При комбинация от fn + f9  да се пуска или спира както е по принцип . Благодаря !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.