Премини към съдържанието
Blue_Hulk

Thief ли е тежка или просто не е оптимизирана както трябва

Препоръчан отговор

Здравейте! както ви е известно преди няколко дена излезе thief и да ви кажа, че на максимални настроики лъгва ужасно много и се наложи да я играя на средни настройки на графиката, обаче и сега има лъг и то се случва в различно време или през няколко минути, а когато лъгва цялата картина замръзва за около секунда и се оправя и после пак, но като цяло е добре и все пак: по-дяволите, толкова ли е тежка тази игра, при наличие, че съм играл игри и с по добри графики от thief?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти е слаба машината, може би нещо в настройките ти не е наред.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта нещо не наред аз я играя на макс настройки със изключен SSAA Ето го и видеото тук има лаг но това е от фрапса.

http://youtu.be/kMffQcNm2HI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта нещо не наред аз я играя на макс настройки със изключен SSAA Ето го и видеото тук има лаг но това е от фрапса.Обачи ти я играеш на по-малка резолюция, а аз я играя на 1080x1920http://youtu.be/kMffQcNm2HI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак видео картата ми е доста по-слаба от твоята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава самият релииз може би е проблемен. Предполагам, че ти си купил играта и за това нямаш проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е добре оптимизирана и само може да се надявате на някой пач. В крайна сметка се получи нещо като BF4.След голямо чакане се оказахме леко разочаровани от иначе едно голямо заглавие.Бих предпочел Dishonored пред незавършената  Thief, но това е  само мое лично мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да съм я пробвал ще кажа, какво очакваш от твоята GTX660? И какво очакваш от процесор, работещ на 3.4 GHz  средно?

Ето и изискванията според Steam:

Публикувано изображение

И нали се сещаш, че никой не дава изискванията за 60 fps,  а примерно за 40? И никой не слага лаговете с метките си. Само виж - FX8...  и i7. А ти си тръгнал с това процесорче да играеш на максимални настройки. е как да стане без лаг  на места? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.