Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от Велико Търново.

Искам да попитам какви са мненията ви за този интернет, интересуват ме по-специално международните скорости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Имат интернет, без значение дали в БГ-пиъринга или извън него. При тях съм от 2011 година и съм много доволен - в пъти по-добре от всички останали, при които съм бил. А цената е повече от приемлива.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Истинската оптика си е GPON спор няма моя оператор в момента това прави но аз все още нямам иначе си имам оптика отзад блока до мене стига 100mbps лан кабел скоростта в предния пост я достигам без ядове няма падане на скоростта ъплауд ми е нисък но много не ми тряя тъй като не качвам нищо с оптиката стига при мене и цифроватв 115 канала с обикновен коаксиал няма лагваниня , вибрация на картината картината е 6 вии вейй вали гърми аз нет имам винаги :)

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от Велико Търново.

Искам да попитам какви са мненията ви за този интернет, интересуват ме по-специално международните скорости.

Така - привет. Аз живея в София и ползвам услугите на Булсат. Интернета ми достига до мен чрез оптично влакно и GPon ONT. Достигам скоростите които фирмата предлага. Прекъсвания на интернета не съм имал нито едно дори във най големите гръмотевични бури. Ако влакното достига до теб като краен клиент - включвай се смело.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.