Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От къде теглите мп3-ки.Аз скоро намерих един сайт http://mp3juices.com/ , който ми се струва доста добър и лесен за ползване,но не съм сигурен в сигурността му и дали няма да лепна някои вирус.Някой ако е ползвал този сайт да сподели дали е безопасен ,или евентуално да ми препоръчате друг.Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....Някой ако е ползвал този сайт да сподели дали е безопасен...

Споделям:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това какво точно ще рече?Че самия сайт е вреден,или че даден файл(песен) е с вирус?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, файловете не са mp3, а ехе и са вирусоподобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като махна отметката да ги тегля с някакъв download manager не са exe,а са си нормални mp3 и тогава мисля,че няма проблеми.Иначе и аз знаех,че ако ги тегля като exe има голям шанс от вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, сега видях, че като се махне човката на Download with MP3Juices Download Manager, се тегли като mp3, но самият факт, че се опитват да ти пробутат вируси показва, че сайта е меко казано ненадежден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки такъв сайт има download manager. Не е вирус, то е тъпо и досадно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотен руски сайт ,специално за теглене на музика. До сега съм намерил всяка песен ,която съм искал. http://get-tune.net/ 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам да си слушам музиката директно от YouTube, а ако свалям нещо, то рядко е в MP3 формат, най-често некомпресирано аудио - FLAC/APE/WAV.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък последно време слушам със Spotify.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали е по правилата да отговоря на такъв въпрос, но ето как аз правя: Ако те интересува качеството - аз пиша името на песента и torrent flac в Google, ако не намеря нищо, търся албума пак с torrent flac. Ако пак нищо не намеря пробвам тези двете само с torrent, ако пак нищо пиша 320 kbps  и претърсвам всички, които сайтовете показват и която не е fake 320 kbps (проверявам слухом или чрез спектограма(трябва да са до  20 000 Хц, ако е до 16 000 значи е fake)). Ако нищо не намеря по тези начини чак тогава в краен случай свалям HD клипа от YouTube  и конвертирам в mp3, но оттам мога да изкарам най-много 160 kbps.

Редактирано от Vasilian (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.