Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук

Препоръчан отговор

Здравеите искам да попитам от къде да намеря multiseat устроиство

и искам да попитам друго дали компутъра ще може да се ползва за игри от двата усера(cs,lol,tf2...)

конфигурацята е :

processor:Intel core 5

дъно:gigabyte

рам:10 гб

видео карта:nvidia geforce 600

памет:2 тб

ако трябва да казвам друго казваите 

благодаря предварително за вашите отговори :)

П.П:вече имам 2-ри монитор и осхте една клавиутура и мишка

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Marinski
      Хей приятели Първо да ви честитя празниците! Да сте живи и здрави всички, както и близките ви!
      Сега по темата. Искам да си купя нов лаптоп. Бюджетът ми е 1000 лв. В момента карам с едно китайче без марка (да, няма никаква марка по него). Ето и неговите характеристики в прикачения скрийншот. В момента го ползвам и ми служи вярно, но като отворям повече табове в нета и лаги малко. Чудя се дали не е от самия интернет... 
      Препоръчайте ми нещо добро запарите си. Игри не играя, е все пак може да се излъжа да врътна някоя ФИФА 2016  
      Иначе ми трябва предимно за офис работа. Да правя блогчета на уордпрес в голямо количество бързо. Да работя с гоогле драйв таблици. С няколко програми за комуникации, като скайп, пингвин и други. 
      Та, така. Зле съм по темата, помагайте с линкчета с места от де да си го купя. Без реклами, моля- надушват се. Да не купувам от Технополис или Техномаркет, нали? Там било с голяма надценка, каза един авер...

• от Jack Alvarez
      Здравейте,

Бих искал да попитам от къде мога да намеря хубав VPS Hosting във България който да е около 30~ лв. на месец за тези параметри: 5 GB RAM, 5/10 SSD, 1Gbps свързаност в територията на Република България, и това е общо взето, ако може да ми дадете надеждни хостинг компаний.
      Приятна вечер,
      Поздрави!
    • от FuriousBanana
      Здравейте! Планирам да си взема чисто нов компютър и искам да продам стария. Проблемът е, че старият е доста поостарял (2007 година е закупен) и не знам дали някой ще се заблуди да го купи  . Искам да знам дали има някаква стойност и каква е тя. Ще се радвам и ако някой остави някакъв съвет, къде да пусна обява. Благодаря!

Елементите на компютъра са следните:

Дънна плътка : ASRock 775i65G
      Хард диск : Hitachi HDT725025VLAT80 (232 GB)
      Процесор : Intel Pentium 4 CPU 3.06GHz
      Рам памет : 1.5GB DDR-266 SDRAM, DDR-333 SDRAM, DDR-400 SDRAM
      Видео карта : ATI Radeon 9550/X1050 series Secondary 256MB
      Кутия : Нямам идея
      Захранване : Нямам идея

• Гост
      от Гост
      мога ли да направя така, че да ми остане сайта само с една празна страница която да има лого горе в ляво и в нея страница да добавям каквото искам защото ми трябва за mobio.bg и само на тази система ми тръгна кода
    • от Ivan Zarkov
      От къде мога да купя Бушон " T4AH/250V" много спешно ми трябва за ДВД-то мисла че е изгоряло защото има изгоряло от едната страна ето така изглежда : http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg&safe=off&sa=N&rlz=1C1AVSA_enBG465BG465&biw=1280&bih=923&tbm=isch&tbnid=Z-APuSs_qhTocM:&imgrefurl=http://www.plcforum.it/sitemap/show.php/act/ST/f/109/t/51415&docid=kqxeMpSIVFENRM&imgurl=http://img17.imageshack.us/img17/7606/fusibile.jpg&w=500&h=375&ei=4HYKUJbfLY25hAe4_-SDCg&zoom=1&iact=hc&vpx=663&vpy=147&dur=728&hovh=194&hovw=259&tx=136&ty=143&sig=105260945681829841012&page=1&tbnh=129&tbnw=169&start=0&ndsp=30&ved=1t:429,r:3,s:0,i:78
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.